ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Nekem a Rybakina szett tetszik ár/érték arányban, mert azért Andreeva Ostapenko ellen, vagy tegnap Swiatek ellen, meg úgy általában is hajlamos bukni szettet. A fedettpálya meg kedvez még salakon is egy picit a nagy szervának, amit Rybakinánál azért ismerünk.
Muchova meg egyre jobban bizonyítja, amit itt olykor hajtogattam, hogy az egyik legtechnikásabb és bárkit képes kiforgatni...abszolút GS győztes alapanyag, csak hát mindig a sérülések, illetve azért a stabilitás is még mindig hiányzik. Ezért nem is mernék rá se tenni.
Amúgy egy Rybakina - Muchova döntőt nagyon megnéznék, de igazából mind a négy hölgyet eléggé kedvelem a WTA világában, szóval bármilyen leosztás lesz, jó lesz. Már a mai meccsek is vélhetően.
Direkt csak bedobtam a meccseket, oda is írtam, hogy nyilván ez így nem egybe. Szerintem érthetően fogalmaztam, de bocsi, ha nem voltam érthető.
Igen, az elég jónak tűnik!
Nyilván azért lesz ebben akna, de alapvetően mind tetszik valamiért. Plusz még Varillas, csak azt nem engedte betenni.
Szóval van miről beszélni, illetve ha vannak vélemények én is szívesen fogadom, hogy összeálljon 1-2 igazán jó szeló.
Nálam az nagyjából biztos, ha jön a főszelvény akkor éjjelre a Shelton + Zverev kombó menni fog.
Párosoknál amúgy ár/értékben szerintem kiváló a remek formájú Danilina/Krunic...igazából Rybakina mellé rakhattam volna azt is.
Errani/Paolini is szerintem nagyon esélyes ma a győzelemre, Siniakováék pedig nagyon meglepnének, ha kikapnának.
A Zvonareva és a Mladenovic páros talán nagyobb veszélyt rejt, de alapvetően meg baromi jó páros játékosok vannak ott egyben, jobbak, mint ellenfeleik.
Andreevánál a mentális állapot kétséges picit számomra, Anisimovánál meg a fizikai a tegnapi meccs után, meg amúgy is sérülékeny. Ezért kérdéses, hogy megéri-e minimum oddson odatenni. Amúgy simán nyerniük kéne normál esetben.
Mensik, Jodar és Rublev meg szerintem ez a jó lehet kategória...olyan 65%-nak helyből gondolnám, de akár 70-nek is. Viszont ott nyilván bizonytalanabb vagyok.
tippszelvény
Danilina A / Krunic A - Jiang X / Xu Y
Danilina A / Krunic A
Errani S / Paolini J - Aoyama S / Eikeri U
Errani S / Paolini J
Panova A / Rakhimova K - Siniakova K / Townsend T
Siniakova K / Townsend T
Mladenovic K / Ostapenko J - Hozumi E / Wu F
Mladenovic K / Ostapenko J
Siegemund L / Zvonareva V - Kato M / Yang Z
Siegemund L / Zvonareva V
A. Vukic - R. Jodar
R. Jodar
M. Damm Jr. - A. Zverev
A. Zverev
A. Rublev - A. Tabilo
A. Rublev
Mirra Andreeva - M. Bouzkova
Mirra Andreeva
Adam Walton - J. Mensik
J. Mensik
A. Anisimova - Y. Starodubtseva
A. Anisimova
B. Shelton - Alex. Shevchenko
B. Shelton
Nyilván persze Sinner esélyesebb azért.
Hozhat szettet persze, de nehéz megjósolni, hogy a január végi jó, vagy a februári kuka formáját látjuk majd..
tippszelvény
San Jose - Edmonton
Edmonton
Számomra totális 50-50 ez a meccs, eldőlhet bármelyik irányba és a fáradtság is mindkettőnél ott lehet.
Az ügyes kis spanyol simán le kéne üsse szerintem a portugált.
Dabrowski/Stefani tetszik még a párosok közül, de az már nem életbiztosítás, illetve Tóth Amarissa is jónak tűnik alacsonyabb szintről, bár eléggé feltörekvő az ellenfele.
Andreeva - Mboko slágermeccs. Én azt se merném piszkálni, de meglepne, ha túl könnyen dőlne el egyik irányba a meccs. Over talán.
Szemeztem nagyon Dabrowskiékkal is ismét, de nagyobbnak érzem a kockázatot annál a szorzónál, így gyorsan el is engedtem.
Siegemund/Zvonareva viszont vonzana egy szettre, így hogy egál oddson vannak. Az valóban olyan 50-50 körüli meccsnek tűnik.