2026.07. 13.

Tenisz, ATP&WTA&CH Brainstorming: Meccselemzések és tippek az aktuális játéknap kínálatából!

Tenisz, ATP&WTA&CH Brainstorming: Meccselemzések és tippek az aktuális játéknap kínálatából!

Új tornák kezdődnek a héten, immáron salakon. Ezekből szemezgetünk.

Sziasztok!

Mára egy meccset hoztam, ezt elég erősnek érzem és egy kétmeccses szelvény egyik tagja bízvást lehet. Ti mit raknátok mellé?

J. De Jong – V. Gaubas
Bastad, salak

  • Jesper De Jong jól szervál, a stabil alapvonaljátékot játssza, általában a hosszú labdamenetekben érzi jobban magát. Univerális játékos, salakon és kemény borításon is elvan, de salakon játszott legtöbbet karrierje során. Mozgása gyors, jól védekezik, és képes az ellenfél hibáira építve pontokat nyerni, ami tipikus kontrázó stílust eredményez. Nem tartozik a legtámadóbb játékosok közé, inkább türelemmel kivár, de ha szükség van rá, megvan benne a kellő agresszivitás ahhoz, hogy támadásba lendüljön. Stabilan a TOP100 tagja, de kiemelkedően jó játékos, kellő ütőerő hiányában nem lesz belőle. ATP tornagyőzelme nincs, salakon három, keményen egy Challenger-tornát nyert eddig.
  • Gaubas a litvánok tehetsége, még csak 21 éves, de már ott kopogtat a TOP100 ajtaján, bár még nem sikerült belépnie rajta. Nem tipikusan csak salakos stílusa van, de alapvetően ott érzi jól magát.Az utóbbi időszakban javuló győzelmi mutatókat produkál. 2024-ben egy-, 25-ben két salakos CH-t nyert. Játékára jellemző az aktívabb, kezdeményezőbb hozzáállás, gyakrabban vállal kockázatot a pontok rövidítésére. Fizikálisan erős, és képes mérkőzésekbe visszakapaszkodni, ami mentális szívósságra utal. Ugyanakkor még nem teljesen kiforrott, ingadozóbb teljesítmény jellemzi, és a tapasztalat hiánya miatt magas szinten gyakrabban hibázik. Ő még sokat fog javulni, várhatóan, a későbbiek során.
  • Tavaly De Jong játszotta a döntőt Darderivel, és kikapott, de ettől eltekintve neki idén pontokat kell védenie ezen a tornán, ez pedig fokozott motivációt jelent! Ehhez hozzá kell venni a rutint és a Garroson elért 4. kört is és máris látható, hogy esélyesebb a mai meccsen. Kontratámadó játéka és önbizalma alapján stabil teljesítmény várható tőle, győzelemmel.

FIGYELEM! Egészen elképesztő, akár 100.000 forint értékű első befizetői bónusz a VEGAS.HU-nál! Kattints IDE és regisztrálj, hogy ki tudd használni az egyedülálló lehetőséget!  

FIGYELEM! Háromszintes üdvözlőbónusz, akár 120.000 forint értékben a TIPPMIXPRÓn! Regisztrálj, hogy hozzáférj a bónuszodhoz! 

tipp
J. De Jong – V. Gaubas
De Jong nyer | 1.47 | (8/10)

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
ToMMo 2026-07-13 18:13:21
Ezt most gyorsan beírom hátha valaki nagyon aktívan olvassa itt a dolgokat!

Nemsoká kezdődik Burel - Lepchenko meccs... 1.50-es szorzón Burel.

A helyzet, hogy tegnap ugye beírtam Lepchenkot a 17 éves ellen és vért izzadva nyert csak, aminek ma már meg is volt egy 3 órája a böjtje és kiesett egy Ibragimova ellen, aki szintén verhető. Na és úgy néz ki mindenki hazament, de mivel Putintseva visszalépett Lepchenko fog pályára lépni a nulla pihenővel 40 évesen Burel ellen. Aki amúgy nem rossz. Ez a helyzetet nézve ajándéknak tűnik most Burelre. Kíváncsi leszek! :)
ToMMo 2026-07-13 18:19:58
Hivatalosan 14:10-kor kezdett Lepchenko és 1:28-at volt ma pályán, tehát ha nem volt csúszás 15:40-kor jött le és 19:00-kor újra pályára lép. Tegnap 2:28-at küzdött a kis tinivel. Na ha ezek után megveri Burelt, aki amúgy 42-ik is volt a világranglistán, csak sérülések miatt csúszott ennyire vissza...akkor meg is érdemli. :D
ToMMo 2026-07-13 18:21:34
Ui.: Persze sérülés mindig lehet, mert Burel sérülékeny azért. De a papíros mix kivételével, ha feladja úgysincs gond. :D
Vác_all_in 2026-07-13 19:13:19
Én raktam
ToMMo 2026-07-13 20:13:18
Már most elnézést kérek...ilyenkor kezdem azt hinni hogy tényleg sokszor van fogadási csalás... érthetetlen az egész ami történik.
ToMMo 2026-07-13 20:33:00
Ritkán szoktam nagyon kiakadni de itt nem hiszek el semmit...mindennel szembemegy ez az egész
rettenet 2026-07-13 20:32:43
en csak 2. szett Burel wint raktam,de bar ne tettem volna
ToMMo 2026-07-13 20:33:26
Ott is 2x bukja a brékelőnyt...
rettenet 2026-07-13 20:48:28
Vegul csak behuzta,de ez a meccs egy hullamvasut
ToMMo 2026-07-13 21:30:07
A tipp lejött, de röhej volt a meccs. Ez a forgatókönyv érdekes dolgokat vet fel...lényeg a lényeg persze. De felettébb érdekes volt az biztos.
Diverlaci 2026-07-13 11:06:20
Micic win Athen ajandek:)
Miroslav 2026-07-13 05:59:49
V. Kopriva – D. Prizmic
Umag, salak
Vít Kopriva tipikus salakpályás játékos, aki stabil alapvonaljátékkal, türelmes építkezéssel és kiváló lábmunkával próbálja felőrölni ellenfeleit, miközben sok pörgetéssel alapvonalról védekezik. Nem a gyors pontlezárás híve, inkább a hosszú labdamenetekben érzi magát otthon, ahol állóképessége és megbízhatósága érvényesül. Rutinos játékos, CH-szinten eredményes, ATP-tornagyőzelme nincs összesen hat salakos CH-trófeát nyert, idén egyet sem. Dino Prizmic fiatal tehetség, dinamikusabb stílust képvisel, agresszívebben lép fel az alapvonalról, nagyobb tempót diktál, és igyekszik hamarabb befejezni a pontokat. Fizikálisan erős, mentálisan érett játékos benyomását kelti, ugyanakkor fiatal kora miatt még előfordulhatnak hullámzások a játékában. 2005-ös születésű, de már stabilan TOP100-as, salakon nagyon jó! Már most van három salakos CH-tornagyőzelme, idén Rómában és Madridban ATP1000-res tornán a kvaliból a negedik-, illetve a harmadik főtáblás körig eljutott! Nagyon tehetséges, szép jövő áll előtte! Minőségi különbség van közöttük, Prizmic az esélyesebb a győzelemre.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.07.13. 21:05
V. Kopriva - D. Prizmic
A mérkőzés győztese
D. Prizmic
1.34 0 - 2
Tét 100
Nyeremény 134
Miroslav 2026-07-13 05:52:37
D. Lajovic - L. van Assche
Umag, salak
Dusan Lajovic,salakpályás specialista, aki türelmes, hosszú labdamenetekre épülő játékával, erős pörgetett ütéseivel és stabil alapvonaljátékkal darálja be ellenfeleit, míg Luca Van Assche univerzális játékos, kemény pályán is eredményes tud lenni! Dinamikus mozgással és változatos ütésekkel igyekszik irányítani a labdameneteket, bár játéka még nem mindig elég stabil hosszabb csatákban. A stílusok ütközése alapján egy tipikus, őrlő, taktikai csata várható, ahol a francia kezdeményezései folyamatos veszélyt jelenthetnek, míg Lajovic salakos rutinja sokat ér majd. Várhatóan hosszú meccs lesz, ahol a szerb minimum egy szettet nyerni fog, Lajovic szereti ezt a tornát, 2019-ben meg is nyerte már.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.07.13. 18:00
D. Lajovic - L. van Assche
D. Lajovic nyer legalább egy játszmát
Igen
1.45 1 - 2
Tét 100
Nyeremény 145
Miroslav 2026-07-13 05:43:01
K. Jacquet – M. Trungelliti
Umag, salak
Marco Trungelliti rutinos salakspecialista, aki türelmes alapvonaljátékával, stabil ütéseivel és kiváló védekezésével hosszú labdamenetekben őrli fel ellenfeleit, míg Kyrian Jacquet agresszívebb stílust képvisel, nagyobb tempót diktálva próbálja rövidíteni a pontokat, minden borításon jól elvan, de a gyorsabb pályákat jobban szereti! A francia megnyerte a Manama kemény pályás challengert idén, majd remek füves szezont produkált! Dublinban az elődöntőben kapott ki, Wimbledonban a három megnyert kvalimeccs után második körig jutott! Trungelliti salakon jó szezont mondhat magáénak idén, nyert egy challenger tornát már, tavaly pedig hármat is. A vörös poros előnyét a mai meccsen jól mutatja az, hogy korábbi egyetlen egymás elleni meccsükön a Roland Garroson simán győzött. Mindezek alapján az umagi salakon az argentin számít esélyesebbnek, különösen a borításon szerzett rutinja miatt.

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.07.13. 18:20
K. Jacquet - M. Trungelliti
M. Trungelliti nyer legalább egy játszmát
Igen
1.33 0 - 2
Tét 100
Nyeremény 133
Miroslav 2026-07-13 05:35:48
D. Dzumhur - H. Rocha
Umag, salak
Dzumhur rutinos, tehetséges játékos, aki minden borításon tud játszani, de a mentális ingadozása miatt nem teljesedett ki annyira a karrierje, mint amennyire lehetett volna a benne rejlő lehetőségek alapján! Fénykorában három ATP tornagyőzelmet ért el, keményen és egyet füvön is, de van 12 salakos Challenger tornagyőzelme is 2024-ben nagyon aktív volt, akkor összesen hat CH-trófeát szerzett. Játékát a gyors lábmunkára, a kiváló védekezésre és a kontrázásra építi, gyakran hosszú labdamenetekben őrli fel ellenfeleit. Kétkezes fonákja stabil, és jól használja a pálya teljes szélességét, jól olvassa a játékot, képes védekezésből támadásba váltani. Nem erőjátékos, hanem nagyon technikás összetett teniszező. Hiányossága a komoly ütőerő hiánya és a mentális hektikusság. Ha nincs ott fejben, akkor nagyon gyengén játszik.
Rocha 22 éves portugál teniszező, salakon és kemény pályán is jól érzi magát, a TOP100 kapuján dörömböl, három salakos és egy fedett kemény pályás CH-tornát nyert eddig karrierje során. Játékára jellemző az alapvonalról történő kezdeményezés, de nem csak kivár és fáraszt, ha kell agresszíven letámad. Fizikálisan erős, jól bírja a hosszabb meneteket, és nem riad vissza attól, hogy kockázatot vállaljon a pontok gyors lezárása érdekében. Tapasztalatban még elmarad a rutinosabb ellenfelektől, ami a fontos pillanatokban bizonytalanságot hozhat. Teljesítménye emiatt hullámzóbb, és a stabilitás hiánya miatt nehezebben tudja tartósan magas szinten tartani a játékát.
Dzumhur nincs a legjobb formában, a füves szezonban Mallorcán két kvalit nyert, de az első körben kikapott, majd Wimbledonban szintén az első körben szenvedett vereséget a meglepetésember Ferytől. Salakra visszatérve Iasiban azonnal kikapott Piros Zsombitól. Ma a rutin az előnye és az, hogy a salak a legjobb borítása. Henrique Rocha idén nagyon jól kezdett salakon, június elején Perugiában megnyerte a CH-tornát, majd a füves szezonja katasztrófa volt. Ilkley-ben egy nyitókörös győzelem, a második körben vereség, utána Nottinghamben és Wimbledonban is azonnal kiesett. Most visszatér ő is a salakra, hol felszabadult játékával megnehezítheti Dzumhur dolgát!

tippszelvény

Időpont / esemény Piac / Tipp Odds  
2026.07.13. 16:00
D. Dzumhur - Henrique Rocha
Henrique Rocha nyer legalább egy játszmát
Igen
1.33 2 - 0
Tét 100
Kihagyott nyeremény 133

további tippjeink a Tenisz világából

Ma éjjel is játsszák a forduló meccset Kanadában, innen hoztam két mérkőzést kötésben.
Ma éjjel is játsszák a forduló meccset Kanadában, innen hoztam két mérkőzést kötésben.
Új hét kezdődik, immáron az augusztust tapossuk, hamar vége szakad a nyárnak. Rohamosan közeleg az idény negyedik-, utolsó Grand Slam tornája, a US Open, amire már gőzerővel folyik a felkészülés a tengerentúli tornákon. Ezen a héten a Montreali ATP1000-res masters lesz a főrendezvény, de lesz néhány challenger torna is. Ezekből szemezgetünk!
Új hét kezdődik, immáron az augusztust tapossuk, hamar vége szakad a nyárnak. Rohamosan közeleg az idény negyedik-, utolsó Grand Slam tornája, a US Open, amire már gőzerővel folyik a felkészülés a tengerentúli tornákon. Ezen a héten a Montreali ATP1000-res masters lesz a főrendezvény, de lesz néhány challenger torna is. Ezekből szemezgetünk!
Egy kora hajnali meccset hoztam villámtippnek, mert elég erősnek érzem a tippet, ennek ellenére elfogadható a szorzó is!
Egy kora hajnali meccset hoztam villámtippnek, mert elég erősnek érzem a tippet, ennek ellenére elfogadható a szorzó is!