Zsozsko

Regisztrált: 9 éve
Hozzászólások száma: 423 db
Tippek száma: 0
Havi pontszám -
Aktuális havi ROI -

Hozzászólások

Zsozsko 2026-02-27 10:06:54
Szia ToMMo.
Paolini-Boulter mérkőzésről mi a véleményed? Nagyobb összegben szeretném megtenni hogy az angol hölgy elvisz egy szettet. Paolini nincs olyan egetverő formában mostanában, viszont Boulter ellenkezőleg, tornát is nyert már idén.
Zsozsko 2026-02-21 09:16:45
Szia ToMMo.
Hiányoltalak is a héten rendesen.
De a lényeg, hogy már okés vagy és nyomod tovább.
Hú a tegnapi Svitolina-Gauff meccs nem volt semmi. Nem hittem végük, hogy elmegy 3 játszmáig.Gondolom,az ukrán hölgyből alaposan kivett mindent. Te, hogy látod a mai döntőt?
Zsozsko 2026-02-12 10:43:41
Én ma a Tsitsipas illetve Muchova szetteken gondolkodom és hozzácsapnám pluszban a Győr továbbjutását a magyar kupában(foci).
Zsozsko 2026-02-11 19:23:30
Mai meccs eredményétől függetlenül, jó látni, hogy ilyen szépen sikerült visszatérnie Zhengnek. Fantasztikus tenisze van.
Zsozsko 2026-02-10 11:37:41
Köszi a válaszod, nagyon hasonlóan gondolom én is:)
Zsozsko 2026-02-10 09:29:44
Szia ToMMo.
Az E. Navarro-Kalinskaya illetve a Parks- Zheng meccsek közül melyikben látod inkább a meglepetést?
Zsozsko 2026-02-09 10:03:18
Arról esetleg lehet valamit tudni, higy Raducanura miért ilyen nagy az odds? Tudom, hogy döntőzött, ráadásul le ia simázták,de mégis fura.
Zsozsko 2026-02-09 09:29:30
Sziasztok!
Én Haddad Maia győzelmében gondolkodom Tjen ellenében. A brazil csajszi jobb annál, mint amit az idei évben idáig fel tud mutatni, szerencsés vesztesként került be végül a tornára, ami szerintem plusz motívációt adhat neki. Tjen jó kis játékos, de idáig kisebb tornákon hívta fel magára a figyelmet.
Zsozsko 2026-02-06 19:28:38
Azokat amúgy én sose szerettem
..
Zsozsko 2026-02-06 18:24:13
Ezek valószínű megint jó tippek lesznek(egyik már zöldült is). Remélem, a dohai versenyről is jössz majd rendszeres tippekkel.
További jó, és sikeres munkát! :)
Zsozsko 2026-02-04 17:38:46
Szia ToMMo!
Tudom, holnapi meccs, de nem leszek net közelben a délelőtt folyamán. A Samsonova-Baptiste meccsben benne van szerinted egy szett az amerikainak?
Zsozsko 2026-02-02 12:36:54
Szia ToMMo.
Mi a véleményed a B. Fruhvirtova-Ferro meccsről?
Zsozsko 2026-01-22 16:34:09
Szia ToMMo!
Mi a véleményed az Mboko-Tauson meccsről?
Tauson szettben gondolkodom.
Zsozsko 2025-10-25 20:19:13
Nagy észlénynek kell lennie valakinek, aki a 10 percben kiállítatja magát. Az ilyen idiótát labdaközelbe többet az életbe nem engedném.
Zsozsko 2025-10-13 11:36:16
Szia Miroslav.
A Popyrin-Korda illetve a Kezmanovic-Müller meccsek közül melyiknél érzed jobban az overt vagy az esélytelenebb játékos szettnyeretését?
Zsozsko 2025-10-07 19:42:17
Értem, köszi szépen. :(
Zsozsko 2025-10-07 15:32:07
Szia ToMMo. Segíts nekem légyszi tenisz ügyben.Tippmixen Cirstea-Ostapenko meccset raktam, hogy a lett nyer játszmát. Feladta a hölgyemény és nem törölték az eseményt... Ez, hogy lehet?????
Zsozsko 2025-10-04 12:48:30
Úristen ez a Bondár Anna mekkora egy szerencsétlen.. Döntő szett 5:1 neki és onnan kikap. Még jó, hogy nem fogadtam rá.
Zsozsko 2025-09-30 20:59:20
ToMMo, először is, gratulálok a szelvényhez, jött szépen. Illetve még annyi, hogy nagyon remélem, még sokáig itt leszel az oldalon, hogy tippjeiddel(amik nagyrészt jók szoktak lenni) segíthess nekünk, sportfogadóknak. Köszi a munkádat és további kitartást kívánok.
Zsozsko 2025-09-30 07:19:23
ToMMo, szerinted Muchova jó lehet egy szettre Anisimova ellen?
Zsozsko 2025-09-28 13:41:40
Szia ToMMo.
Szerinted Raducanu elcsíphet egy szettet Pegula ellen?
Zsozsko 2025-09-27 08:47:48
Kalinskaya nálam tiltólistás, a hölgyemény szeszélyes, mint az időjárás.
Zsozsko 2025-09-25 11:33:15
Én is pontosan erre gondoltam, csak megerősítést akartam. Köszi:)
Zsozsko 2025-09-25 10:51:48
ToMMo, a Lys-Jovic meccsről mi a véleményed?
Zsozsko 2025-09-24 21:29:15
Szia ToMMo!
Lehet,kicsit furán hangzik a kérdés, de szerinted melyik kínai hölgynek van a leginkább reális esélye továbbjutni a holnapi napon?