Zsozsko

Regisztrált: 9 éve
Hozzászólások száma: 423 db
Tippek száma: 0
Havi pontszám -
Aktuális havi ROI -

Hozzászólások

Zsozsko 2026-06-10 18:40:37
Szia ToMMo.
Ha esetleg még ma olvasnád,mennyi esélyt látsz, hogy holnap Sonmez elcsen egy játszmát Potapovától?
Zsozsko 2026-05-26 21:04:04
Ennek örülök. :)
Zsozsko 2026-05-26 07:50:45
Szerintem ha nem lesz fáradt Navarro, akkor jó eséllyel megnyerheti a meccset.
Zsozsko 2026-05-26 07:49:44
Ez egy nehéz kérdés. Nekem az egyik kedvenc játékosom Navarro, aki borzalmas formát mutatott az elmúlt időszakban és amúgy meg a salak a leggyengébb borítása. Viszont múlt héten tök vártalanul behúzott egy 500as salakos tornát, úgyhogy az önbizalma valamelyest helyreállhatott. A mostani ellenfele fiatal, tehetséges, de salakon még nem annyira jó. Szerintem ha nme lesz fáradt Navarro, akkir j
Zsozsko 2026-05-06 15:15:39
Köszi! :)
Zsozsko 2026-05-06 12:42:27
Szia ToMMo.
Kasatkina és Cocciaretto szetteknek mennyi esélye van szerinted?
Zsozsko 2026-04-29 11:31:48
Köszi a válaszod:)
Zsozsko 2026-04-29 09:54:58
Szia ToMMo.
Tudom, hogy holnap lesz, de nagyon fontos lenne a véleményed, mert ma meg szeretném játszani. Baptiste-Andreeva meccsről lenne szó. Az amerikai szettjére akarok tenni. Szerinted, mennyi az esélye, hogy elcsíp egy szettet?
Zsozsko 2026-04-27 20:03:12
Mukor visszajött döntő szett 5:3-ról,akkor úgy éreztem, itt nagy dolog fog történni. Sajnos nem így történt, de remek tornája volt Annának így is.
Zsozsko 2026-04-27 12:47:30
Ez a baj a sportfogadással. Szaros 1.35ös oddsok és bármikor elmehetnek. De a női tenisz még így is jobb, mint a férfi,azt általában nem lehet eltalálni. Múlt héten Tommy Paul, Fonseca... Ezekkel sikerült buknom jó sokat. :(
Zsozsko 2026-04-26 19:11:09
Tuti be fogja húzni a bajnokságot és a kupát is a Fradi, amilyen mákja van folyton Keanenek.
Zsozsko 2026-04-24 13:42:11
Köszi:)
Zsozsko 2026-04-24 12:27:15
Szia ToMMo.
Én Tommy Paul mellé keresek egy női meccset. Szerinted Mboko vagy Kostyuk győzelme tűnik biztosabbnak?
Zsozsko 2026-04-18 09:03:08
Szia ToMMo.
A stuttgarti két elődöntőről mi a véleményed?
Zsozsko 2026-04-15 07:35:22
Remélem, a Győr begyűri ezt a mákos Keane féle Fradit.
Zsozsko 2026-04-10 19:12:15
Csak meg lesz az a kiütés. Hajrá Győr.
Zsozsko 2026-04-10 18:24:49
Ha Szappanos nincs, akkor az első félidőben kitömte volna a Győr a szaros Puskást.
Zsozsko 2026-03-23 09:21:42
Engem is érdekelne ToMMo, hogy mit gondolsz, Cirstea jó lehet egy szettre Gauff ellen?
Zsozsko 2026-03-21 15:02:09
Rublevet én is néztem, csak ő sokszor kiszámíthatatlan, ha elkezdi csapkodni a labdákat. Talán Safin jó hatással lesz rá.
Zsozsko 2026-03-21 10:30:06
Neked is gratula a tippsorhoz!
Zsozsko 2026-03-21 10:27:41
Köszi! Azért a 2 meccslabdánál már azt hittem, hogy ez bukó lesz.De szerencsére jól alakult.
Zsozsko 2026-03-20 11:08:17
Én ma egy merész tippet tettem. Tomljanovic szett, Anisimova ellen. Hajrá!
Zsozsko 2026-03-17 16:10:30
Szia ToMMo.
Szerinted a Sonmez-Haddad Maia meccsen benne lehet hogy a brazil hölgy elvisz egy szettet? Kataszrofálisan szerepel idén, de egyszer minden sorozat megszakad.
Zsozsko 2026-03-05 15:17:29
Néztem még a Siniakova-Kenin mérkőzést is, ott is jó az odds az amerikai lányra. Előbb-utóbb el kéne kezdenie egyáltalán szettet nyerni, mert 2026-ban idáig az se igazán megy.
Zsozsko 2026-03-05 12:28:12
Szia ToMMo.Vekic-Valentova meccsről kérdezném a véleményed. Én Vekic szettben gondolkodom.