Ebben a rovatban régi-új módi szerint főként a hölgyek tenisz mérkőzései kerülnek előtérbe. Próbálok hozni egy-egy olyan tippet, amiben értéket látok, mikor úgy érzem. Emellett pedig megvitathatjuk a többi női meccset is közös erővel!
Stearns - Tjen
Stearns tavaly itt elődöntőig menetelt és amúgy is ő érzi jobban magát ezen a borításon. Tjen két éve ITF-en játszott csak salakon, ott mondjuk tornákat nyert, de ez azért teljesen más. Neki a kemény borítás a prioritás teljesen. Szerintem az amerikai ezzel szemben jobb, rutinosabb minden téren, így az ő győzelmét várom ma, de megelégszem egy szettel a szelvényen.
Pliskova - Bouzas Maneiro
Pliskova másodvirágzását próbálja élni és úgy tűnik sikerrel menetel előre. Ezt a tornát szerette is fénykorában, hiszen háromszor is döntőzött, amiből egyet meg is tudott nyerni. Bouzas Maneironak pedig nincs valami jó szezonja eddig. Gyengébb ellenfelek is meg tudták verni, így a jó formájú Pliskova győzelmét várom. Viszont itt is a "biztosra" próbálok menni és megelégszem a szettel.
Én amúgy Prizmicet rakom melléjük, aki elég jó formának örvend, míg Fucso sajnos kevésbé és sérülésekkel is küszködött.
Ne feledd, legyél több irodánál is regisztrálva, hogy mindig a legjobb szorzókat és akciókat kapd el! Ha nincs még accountod a VEGAS-nál, akkor kérjük Erre a linkre kattintva regisztrálj, hogy megkezd az irodák között összehangolt játékot! A VEGAS-regisztráció később még fontos lesz a Tipplap felhasználók életében!
Ha pedig rárabolnál a TIPPMIXPRO májusi-, akár 5000 forintos bónuszára, akkor kattints IDE és regisztrálj! ZÖLDÜLJÖN A MÁJUS, ZÖLDÜLJENEK A TIPPEK IS!

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Kasatkina és Cocciaretto szetteknek mennyi esélye van szerinted?