Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Amit én néztem mára:
Giorgi-Makarova 22.5 felett
Bencic-Kerber Bencic +4.5
Williams-Rodina Rodina +6.5
Sok sikert mára ;)
Én ma egy kisebb téttel rakok egy kombit. Az eredményeken az első 4 női mérkőzést 3 szettre veszem.
Hali!