Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Plusz nálam valahogy nem illene bele a képbe egy Anderson féle Wimbledon győzelem, nem lenézve őt, vagy bármi ilyesmi, de egyszerűen nem az a kaliber.
Még egy sima 3-0-át is el tudok képzelni a szerbnek, nagyon erősnek láttam Rafa ellen, idézte régi önmagát némely helyzetekben.