Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!
Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
"A" szeló: Mertens/Schuurs, Ramos
és egy enyhébb "B": Coric, Wozniacki
Egy nagy kalappal mindekinek mára is!