Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Remélem ebből nem lesz walkover mint tegnap Dzumbi. Bár US open kvalin nem hiszem.
Mit gondoltok a Zarazua - Glushko meccsrol? Zarazua az iden 6/7 kemenypalyan,mig Glusko 35/9 kemenypalyan! Odds> 1.40
A masik kerdesem Danilovic -Andreescu. Danilovic kozel a Top 100-hoz,moszkvaban nyert WTA tornat,igaz salakon,de Anndreescu 200 kivul van,es Olga sokkal magasabb szinten jatszik mint a kanadai,nagy szervak es eros utesei vannak... Odds 1.55
Mik az esélyek "Gilles Simon - Ryan Harrison"
Elemeznéd és hogy Ki nyerhet?
előre is köszike..
Az előző meccs nem érdekes erről írnál "Blaz Rola - Max Purcell" az elemzésedet..
Köszönöm" az elemzésedet..
Köszönöm
King-Melzer meccsről mi a véleményed?
Szerintem King elég könnyen hozhatja.
Egy Brands+Humbert+Zhu komborol mi a velemenyetek? Egyben 2,33