Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
"A szeló": Mertens/Schuurs, Ramos (odds még nincs a csaj párosra, csak amit a tennisexplorer ír, de majd lesz)
"B": Wozniacki, Coric duplaközeli
Sok sikert mindenkinek!
Orleans cselló férfi kemeny terep
12:30
Az év napjai iroda most fedte fel az oddsokat és megérte várni. Előzetesen 1.2 körül vártam az esélyeket de helyette kaptam egy 1.5ot a franciara.
A holland 21 éves srác LuckyLooserkent van a táblán és finoman szólva sem ért el komoly eredményeket ezen a szinten főleg nem keményen. Itf szinten vannak gyozelmei de challengerek világával meg ismerkedik.
Ezzel szemben a francia hazai pályán győzhet ma. Otthon érzi magát kemény boritason, augusztusban portorozban tornát is tudott nyerni,ahol verte többek között Koepfert, Stachovskyt akik nem elveszettek keményen,sot.
Nálam ez a nap ajándéka.
Monfils, Minaur és Mcdonald triot talán jó lesz korai szelonak. Monfils kezd formába lendulni, Minaur csak elveri a rossz formában levo sugitat, mcdonald meg alapból jobb és ugyesebb mint laczko, nyernie kéne itt.