Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!
Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Viszont egy ilyen játékos szelóként tetszetős ismét két férfi mérőzés:
Zverev, Gasquet személyeiben. Nem sok az odds, de mondjuk egy régimódi másfeles offenzívaként meg bőven megállja a helyét. :)
Sok sikert mára is mindenkinek!
Stachovsky
Gasquet
Ez megy mára, sok szerencsét mindenkinek!
Engem ma az Anderson meccs gondolkodtat.10 nap múlva London, Anderson már ha jól tudom bekerült a 8 -ba.ellenfelével Bècsben is ralálkozott, 2-1re, meccslabdáról tudott nyerni a grúz ellen.Nirmálisan nem kérdés ki a jobb teniszező, de én sztem ma Basilashvili nyerhet.Ilyenkor rengeteg furcsa eredmény szokott történni, de ma a grúz nyerhet. Jó formában van, ősszel nagyot ment. jelenleg 2.35 az odds, kíváncsi leszek merre fog mozogni...
Tommo vélemèny?