2018.10. 15.

Moszkván a világ szeme (Tenisz brainstorming)

Na meg persze még Luxemburg, Stockholm és Antwerpen is a középpontban van. A challenger és ITF tornákról nem is beszélve, szóval ezen a héten sem maradunk tenisz nélkül.

frasco 2018-10-15 23:48:45
helló Tommo,

szintén köszi a mai tippet.
+ köszi nakata tippjét is :)

ha már úgyis szemezgetsz, ránéznél ezekre a meccsekre?

Pavlyuchenkova, Sevastova
Igaz nem éri el a duplát de most ezzel én megelégednék.
Pavs ugye az elmúlt 5 évben 1x nyert, 1x döntőt játszott, 1x elődöntőt, 1x negyeddöntőt itt. És bár tavaly az első körben búcsúztatta honfitársa Kasatkina, azért láthatóan szeret itt játszani. Egyébként is mivel jövő héten WTA Finals, utána meg Elite Trophy és egyik sem érinti őt igazán, ezért nyilván a hazai tornán egy esetleges jó szereplés lehet az utolsó cél idén. Egyébként mostanában a forma is jobb volt mint ezelőtt, így bár az ellenfél amúgy magához képest igen szép évet fut, én most akkor is Pavlyuchenkovát várnám itt győztesnek.
Sevastova meg ugye remek formában van, egyébként is remek évet tol. Rybarikova pont az ellenkezője. Június óta nem nagyon megy neki. Sevastova amilyen stabilnak tűnt az utóbbi hónapokban itt azért esélyes lehet ismét.

A stratégia a következő: Két-, vagy több teniszmeccs kötésben, amelynek az eredő szorzója 3,0 körüli. A tét kialakítása egy biztonságos bankroll-menedzsmenten-, valamint a Fibonacci stratégián alapul.