2020.03. 23.

Csúszik a La Liga folytatása is

Csúszik a La Liga folytatása is

Nincsenek jó híreink: a spanyol fociszövetség határozatlan időre felfüggesztette a bajnokságokat.

  • Először arról szóltak a híradások, hogy a La Ligában és a Segunda Divisionban két fordulót halasztanak a csapatok, ám a koronavírus-járvány továbbra is tombol az Ibériai-félszigeten. A világon szinte mindnehol szünetelnek a pontvadászatok, annyit merünk ígérni, ha találunk fogadható sporteseményt, akkor arra ráharapunk!

 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
tibcsi68 2020-03-23 20:14:07
Csodálkozok, hogy még lehet fogadni valamire, és vannak olyanok akik fogadnak is a nagy ismeretlenre.
Kapi 2020-03-23 17:52:09
Sziasztok!
Egy szombaton megjelent sajtó hír szerint a Napoli elkezdi az edzéseit.
Remélem a hír nem igaz. Mert már én is unom, hogy az utcán elhaladó autók számára/típusára fogadok vagy éppen az idöjárásra, de az egész sport nem ér annyit mint az egészség. Nem beszélve a példamutatásról a csapat részéről is...
Ha csak a sport világát tekintjük, hát őket sem kíméli a vírus. Élő példa rá az Elche játékosa is, aki őszíntén beszélt arról, hogy milyen kínokat élt át sportember létére, mikor ágynak döntötte a vírus. Bízom benne, hogy hamarosan vírusmentesen újra kezdődik az élet. Addig pedig egészség legyen a többi most nem számít!
gri 2020-03-23 17:34:45
Fehéroroszoknál most kezdték a bajnokságot,ráadásul nézők előtt.
Szerintem ott még 1-2 hétig játszanak majd.
Az éttermek is tele vannak náluk.
Holott szerintem biztos néznek tévét,s látják mi van az olaszoknál meg a spanyoloknál.
Aki hülye,az haljon meg.
gri 2020-03-23 17:26:24
Ott az olasz után talán a legdrámaibb a helyzet.
A napokban várják a tetőzést.

további témák a rovatból

A csoportgyőzelemért lép pályára a két csapat.
A csoportgyőzelemért lép pályára a két csapat.
Kissé szeszélyesen teljesítenek a csapatok az utóbbi időben. A vendégeknek nagyon kellenének a pontok...
Kissé szeszélyesen teljesítenek a csapatok az utóbbi időben. A vendégeknek nagyon kellenének a pontok...
Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!
Tovább zakatol a füves szezon, az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek! Az elődöntő következik Eastburne gyepén, ahol két teljesen más stílus találkozik ma!