Szenegál és Irak az első győzelmét hajszolja az idei világbajnokságon, miközben pénteken az I jelű kvartett harmadik helyéért küzdenek. Mindkét válogatott vereséget szenvedett az első két csoportmérkőzésén, de a ma esti meccsen megszerzett 3 pont még mindig elég lehet a továbbjutáshoz, mint a legjobb harmadik helyezettek egyike. Ehhez azonban a gólkülönbségén is jelentősen javítani kell a győztesnek a 21 órakor, a torontói BMO Fielden kezdődő találkozón.
Szenegál és Irak az első győzelmét hajszolja az idei világbajnokságon, miközben pénteken az I jelű kvartett harmadik helyéért küzdenek. Mindkét válogatott vereséget szenvedett az első két csoportmérkőzésén, de a ma esti meccsen megszerzett 3 pont még mindig elég lehet a továbbjutáshoz, mint a legjobb harmadik helyezettek egyike. Ehhez azonban a gólkülönbségén is jelentősen javítani kell a győztesnek a 21 órakor, a torontói BMO Fielden kezdődő találkozón.
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Egy szombaton megjelent sajtó hír szerint a Napoli elkezdi az edzéseit.
Remélem a hír nem igaz. Mert már én is unom, hogy az utcán elhaladó autók számára/típusára fogadok vagy éppen az idöjárásra, de az egész sport nem ér annyit mint az egészség. Nem beszélve a példamutatásról a csapat részéről is...
Ha csak a sport világát tekintjük, hát őket sem kíméli a vírus. Élő példa rá az Elche játékosa is, aki őszíntén beszélt arról, hogy milyen kínokat élt át sportember létére, mikor ágynak döntötte a vírus. Bízom benne, hogy hamarosan vírusmentesen újra kezdődik az élet. Addig pedig egészség legyen a többi most nem számít!
Szerintem ott még 1-2 hétig játszanak majd.
Az éttermek is tele vannak náluk.
Holott szerintem biztos néznek tévét,s látják mi van az olaszoknál meg a spanyoloknál.
Aki hülye,az haljon meg.
A napokban várják a tetőzést.