2018.01. 04.

Amerikai Arénák

Sokak kérésére hoztunk létre egy újabb brainstorming-jellegű posztot, amelyben az amerikai major sportágak kapnak helyet. Ide lehet írni az NHL, NBA, NFL vagy akár MLB gondolatokat, de a főiskolai ligák is simán beleférnek. Aki szereti és érti is az amcsi sportokat, ossza meg velünk a gondolatait, információit, több szem többet lát! Sok sikert mindenkinek! Let's get ready to rumble!

elgreco 2018-01-04 20:27:11
üdv

wild és pingu win és hendik a fő vonal.
preds és toronto megy még nálam, többi élő.

good luck
Agassi 2018-01-04 13:44:16
Harden nélkül kikapnak sztem goldentol, curry nagy formában van
justify 2018-01-04 12:17:24
Sziasztok!
Tegnap szerencsére gyakorlatilag mindenhol jött a papírforma az NBA-ben.

21. Nap, 28/15, egyenleg: +7,78 (kezdő: 0)

Hajnalban Houston Rockets - Golden State Warriors, mindenképp jó meccs lesz, oddsok és tippek késöbb.
senki 2018-01-04 11:46:30
Sziasztok!

Most gyors tipp nincs mert sok jónak tünő Nhl meccs van. Mindig egyet max kettőt fogadok csak most több lehetősèget nèztem. Ezek Boston, pittsburgh, Toronto, St Louis, minnesota, meccsgyőztes opciók. Kiírom majd mit választottam! Ötletek, vèlemènyek.

Jó játèkot.

Ezen a héten folytatódik az Euroliga rájátszásának Top 8-as szakasza. A nap első mérkőzését a Maccabi Tel Aviv és a Panathinaikosz játssza az Aleksandar Nikolić csarnokban. Két lejátszott mérkőzés után a negyeddöntős sorozatban döntetlen az eredmény, így most a Maccabi van előnyben!
Két lejátszott mérkőzés után 1-1 a párharc állása. Az Olimpiakosz egy meccset megnyert Barcelonában, így most már ők vannak előnyben.
Nba, Nhl, MLB tippek színtere ez, jöhetnek a legjobb USA sport tippek. Let's get ready to rumble! foto: pixabay.com