Ebben a rovatban a Tippmix napi kínálatának azon eseményei vannak felsorolva, amelyeket első látásra megjátszhatónak gondolunk. Fontos kihangsúlyozni, hogy első látásra, mert később egy alapos statisztikai utánajárásból, és megérzésekből elegyített esélylatolgatás következik, amiből megszületnek a komolyabb tippek, melyekből kialakul a nap szelvénye is.

018 labdarúgás1 GKS Belchatow - Gornik Zabrze H2.13    H 18:15
019 labdarúgás3 Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa H1.69    H 18:45
020 labdarúgás3 Den Bosch - Oss H1.37    H 18:45
024 labdarúgás3 Maastricht - Emmen H1.45    H 19:45
027 labdarúgás1 Düsseldorf - Aachen H1.46    H 20:00
028 labdarúgás1 *(0-1) Düsseldorf - Aachen  D3.30   H 20:00
032 labdarúgás1 Düsseldorf szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H1.08    H 20:00
033 labdarúgás1 Aachen szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H1.58    H 20:00
034 labdarúgás1 Mindkét csapat szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H1.71    H 20:00
035 labdarúgás1 Reims - Sedan H2.15    H 20:15
038 labdarúgás1 Reims - Sedan: A mérkőzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz H1.70    H 20:15

további témák a rovatból

Kicsit megváltozva születik újjá a Durr bele a közepébe!-rovat. A rovat második gazdája az első nyári ágyúgolyó bajnokság győztese, Markyhennon lesz, naplószerűen csinálja majd. Viszont a kérése az volt, hogy nem akar elemzést írni. Lássuk a papírokat!
Az alapszakasz 3. helyezett Monaco és a 6. helyezett Fenerbahce csapnak össze a három nyert meccsig tartó párharcban az Euroliga negyeddöntőjében.
A stratégia a következő: Két-, vagy több teniszmeccs kötésben, amelynek az eredő szorzója 3,0 körüli. A tét kialakítása egy biztonságos bankroll-menedzsmenten-, valamint a Fibonacci stratégián alapul.