2015.07. 30.

Európa Liga szelvényajánló

Európa Liga szelvényajánló

Csütörtökön megkezdődnek az Európa Liga csoportkörébe igyekvő csapatok harmadik selejtezőköre is. Sajnos immáron csak egy magyar alakulattal, a DVSC-vel. Igaz ezt a meccset pont kihagytam a szelvényemről, pont azért mert annyira csalóka volt a legutóbbi klences a Skonto Roga ellen. Nem tudom mit várhatunk most a hajdúsági alakulattól, annyit azonban elég megemlíteni, hogy a Rosenborg játékosállományának összértéke több, mint duplája a Lokiénak. Ezt nyilván ellensúlyozza a hazai pálya előnye, így egy igazi háromesélyes meccset kapunk. De lássuk a szelvényt. Négy meccs, kilencszeres eredővel, azt gondolom jó esélyekkel!

 

Esemény Az esemény kezdési időpontja Kimenetel Odds
Liberec - Ironi Kiryat Shmone
1X2
2015.07.30. 19:00 Liberec 1,70
FK Krasznodar - Slovan Bratislava
Hendikep 0:1
2015.07.30. 19:00 FK Krasznodar 1,90
Standard Liege - Zeljeznicar
Hendikep 0:1
2015.07.30. 20:30 Standard Liege 1,75
FC Zürich - Dinamo Minszk
1X2
2015.07.30. 19:30 FC Zürich 1,60
  • Kedden találkozott egmyással Tel Avivban a helyi illetőségű Maccabi alakulata és a cseh Plzen, a BL második selejtező körének első mérkőzésén. Nagyjából hasonlóak az erőviszonyok most is, csupán annyi különbséggel, hogy ma CSehországban mérkőznek a felek. A keretek értéke nagyjából azonos, viszont ami nagyon fontos az izraeli csapat idegenbeli teljesítménye. Az Ironinak egyszerűen nem megy idegenben! Az elmúlt tíz meccsén hét vereség, két győzelem és egy döntetlen a mérleg! És erre az idegenbeli görcsösségre alapozok, no meg a csehek jobb formájára. A cseh pontvadászat nyitómeccsén a Liberec a Mlada Bolseslav gárdájával meccselt hazai pályán és nagyon egyértelmű 4-2-es győzelemmel melegített a mai BL-selejtezőkre. Márpedig a Mlada sokkal jobb csapat, mint az Ironi Kiryat Shmone! És, hogy mi volt a keddi Maccabi - Plzen meccs eredménye? Kettő-egyre nyert a sörgyártásról híres város csapata! Ma is sima hazai sikert várok!
  • Az orosz FK Krasznodar semmiképpen nem említhető egy lapon a Slovan Bratislavával! A játékosállomány értéke több, mint tízszeres a szlovákokénál (66,7M vs. 6.7M)! Két meccsen vannak túl a bajnokságban. A mindig bajnokesélyes Szpartak Moszkvától éppen csak 1-0-ra kaptak ki, míg az Amkar Perm csapatát idegenben verték, szintén 1-0-ra. A Szlovák pontvadászat nagyjából egyenrangú a magyar NB1-gyel, pont a Slován egyik nagy igazolása volt a széthulló győrből érkező Priskin Tamás! Nem egy kávéház a két csapat, amennyiben a játék tiszta lesz és az oroszok rendesen belevetik magukat a meccsbe, akár kétgólos előnyt is összefocizhatnak! Ebben bízom, a csapatok közti differencia erre enged következtetni!
  • Harmadik találkozóm a Standard Liege és a Zeljeznicar meccse. A Ferencváros sajnos a mentalitásának köszönhette a bukást. Ez a bosnyák csapat csakis akaratban, harcosságban tudta felülmúlni a Fradit. Pedig a zöldeknek értékesebb, jobb képességű labdarúgói vannak. Nos a belga csapat még egy szinttel följebb van, mint a Ferencváros és biztos vagyok abban, hogy nem fogják telecsinálni a gatyájukat. Meglövik otthon azt a két-három gólt, amire nem várok választ a Zseljótól. Csak informatíve: a 40 milliós hazai keret áll szemben a 6 milliós vendékállománnyal, hazai pályán! Hendiről is meg lesz a hazai!
  • Az utolsó összecsapáson egy svájci élgárda fogad egy fehérorosz alakulatot. A Dinamo Minszk a BATE-hoz hasonló gárda, ellenbnen a Zürich FC picikét jobb csapat a mi Vidinknél. A helvét pontvadászatban két meccs ment le, két X az eredmény (A Young Boys és a Vaduz ellen). Azt gondolom, hogyha nem is könnyen, de minimum egygólos győzelem azért meg lesz a svájciaknak, a minszkiek megelégednének a gólkszerzéssel is és a minimális verséggel sem lennének nagyon elkeseredve. Egy döntetlen pedig kifejezetten jó eredmény lenne a számukra. De nem lesz. Svájci sikert várok!


A négy meccs eredője: 9,04

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
eden12 2015-07-30 17:33:51
Nehéz téma ez a selejtező,de azért ma is elmondom én mit gondolok:

Akik szerintem jó eséllyel behúzzák ma:

Legia Varsó az odds is jó!
Guimares még jobb :) portugálok ezt nem fogják ellazázni és véleményem szerint jobbak
Rosenborg ki fog most már jönni a minőségi különbség sajnos(vagy nem sajnos)
Sampdoria Eder-ék ezt lazán lehozzák otthon
Dortmund

A Dortmund sajna nem tejel szinte semmit,de szerencsére van mellette papíron 2,5+ opció is ami sztem igen jó dohány lehet.

Southampton-Vitesse 2,5+ pedíg 1,72-ért bombasztikus!(szerintem)

Meglepetések

Vitesse egyáltalán nem lenne meglepő számomra ha bedarálnák az angolokat.
Pron 0:2-ről 1,7-ért a nap ajánlatának gondolom.

És én a Slovan Bratislava-val is vigyáznék!!KISSÉ TÚLZÓAK AZ ODDS-OK!
Pron 0:2-ről 1,7-ért elgondolkodtató lehet.

Stromsgodset

Itt is lehet ez akár vendég is.


Esetleg kategóriák:

AIK otthon jó

Sturm is jó lehet otthon az oroszok nagyon harmatosak.

további tippjeink a Foci világából

Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!
Egy Single Value Tipp következik, vagyis a sportfogadásban egy olyan értékelhető szorzó, amely single játékba küldés esetén is értéket hordoz magában! A holland élvonalban a kiesés ellen küzdő Excelsior hazai körülmények között fogadja a középcsapat Groningent.
Egy Single Value Tipp következik, vagyis a sportfogadásban egy olyan értékelhető szorzó, amely single játékba küldés esetén is értéket hordoz magában! A holland élvonalban a kiesés ellen küzdő Excelsior hazai körülmények között fogadja a középcsapat Groningent.