2017.10. 21.

Kosárlabda esélylatolgató: Európai bajnokságok

Ma ismét rengeteg lehetőség van a kosárlabdát-kedvelő és szívesen fogadó játékosok számára. A kínálatban többek között a német, spanyol, francia és görög bajnokságok és sok más csemege. Lássuk ki, mire fogadna ma! Várjuk LeBront is később. Sok sikert mindenkinek!

Ahmigo 2017-10-23 03:53:38
Szia, nekem tök mindegy, h Te vagy Kagawa, vagy nem. Talán azért gondoltam azt, h Kagawa nevet változtatott, mert itt vannak akik nem szeretik, és újra akarta kezdeni más néven.
Ha nem Te vagy Kagawa akkor elnézésedet kérem, nem bántásból írtam, csak egy gondolat volt.
Azt írod, h gyerekkori barátod - akkor Te is Szerbiában élsz Újvidéken? És a ciril betűs honlapokat Te is eltudod olvasni? Azért kérdezem, mert ha igen akkor ez nagyon megkönnyíti az információ szerzést különböző külföldi - orosz, szláv - csapatok házatájáról.
Ja igen, és Kagawa miért nem ír már erre az oldalra? Hová lett - visszatér még?
aloha44 2017-10-21 19:58:43
Sziasztok?
Banvit nyer idegenben?
LebronBasket 2017-10-21 15:13:17
Chalon H 1,35 - Mint már olysokszor leirtam, ez a Chalon egy jó csapat, simán play offba várom őket, sőt mondhatni úgy is hogy első 4-5-be az alapszakasz végén. Nagyon beragadtan, semmi sem jött össze nekik, de végre meccset tudtak nyerni ami meg kell hogy inditsa őket felfelé. Jobb a keretük mint a vendégeké, simán kell hogy nyerjenek. Akár hendivel is vállalható.
Szolnok - Atomerőmű H 1,30 - Jó lesz idén az Atom, de nem a Tiszaligetben fogják szaporítani a győzelmeik számát. Az Olaj egyértelműen erősebb kerettel rendelkezik és be is fogják húzni ezt a meccset.
Buducnost - Mega Bemax (-4,5) H 1,40 A Buducnost két nagy bravúrgyőzelemmel a háta mögött várja ezt a mai meccset. Először a Barcelnát tegnap elverő Zvezda otthonában nyertek, majd a Hapoel ellen idegenben ami szintén nagyon komoly sikernek számít. Tele önbizalommal várják tehát ezt a meccset, a teljesen átlagos szerb Mega ellen. Nem szabad egy percig sem hogy kérdés legyen a hazai győzelem.
LebronBasket 2017-10-21 11:15:16
Sziasztok! 13-14 óra körül jövök, addig annyit mondok hogy a Chalon hatalmas H kellene hogy legyen. Èn mèg 1,45-èrt játszottam de folyamatosan esik az odds!
Panettone 2017-10-21 09:46:54
Sziasztok!
Én kosárlabdában is azokat a meccseket keresem, ahol nincs nagy különbség a csapatok között, illetve a vendég bár erősebb, de nem annyival, hogy nagyon megverje a hazaiakat. Ezek azok a szoros meccsek, ahol bármi lehet, de ha megtámogatjuk a hazai csapatot egy kis hendikeppel, az le szokott jönni általában. Mára ezeket néztem ki:

Bourg – Monaco: Bourg +8,5 – 1,47
Ludwigsburg – Brose: Ludwig +10,5 – 1,40
Braunschweig – Würzburg: Braun +10,5 – 1,55

A magyarok közül a Körmend és a Szolnok meccseit gondolom hazaira.

A csordultig telt Ulker Arénában fogadja a Fenerbahce a Monaco csapatát. A törökök a múlt héten idegenben játszva szereztek egy győzelmet. Ezzel elvették a Monaco hazai pálya előnyét a sorozat hátralévő részére. Hazai környezetben két meccsen kiharcolhatják a továbbjutást.
A Baskonia és a Real Madrid ma este a vitoriai Buesa Arénában találkoznak majd, hogy összemérjék erejüket harmadszor is az Euroliga negyeddöntőjében. A Real az első két meccset magabiztosan húzta be, 90-74-re, majd 101-90-re nyertek. Ma egy kicsit nehezebb lesz.
Kicsit megváltozva születik újjá a Durr bele a közepébe!-rovat. A rovat második gazdája az első nyári ágyúgolyó bajnokság győztese, Markyhennon lesz, naplószerűen csinálja majd. Viszont a kérése az volt, hogy nem akar elemzést írni. Lássuk a papírokat!