2016.11. 10.

Kosárlabda Euroliga

Újra pattog a kosárlabda is az európai hadszíntéren. Az Euroliga és az EuroCup a két legnívósabb liga, amit tavaly is követtünk és megpróbálunk idén is figyelni és tippeket hozni Nektek, ezen kívül idén lesz Bajnokok Ligája is. A tippadásban legfőbb segítségünk idén is Kagawa lesz, akinek sajnos cikkírásra már nincs ideje, viszont a javaslataival segít minket ezután is. A rovat alá várjuk a kosárlabdát szerető olvasóink kommentjeit is, a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából válogattuk.

paul van dyk 2016-11-11 08:28:52
Nekem tegnap ugyszintèn fèl ponton ment el az Nba-s cuccom, no ezèrt veszèlyes dolog ez, minden nap irok fel valami hasznos dolgot a papirkàmra, most azt irtam fel, hogy hendis fogadàst ne tovàbb. :-)
dzsin-bó 2016-11-10 23:58:55
Ilyen nincs 92-86 fél ponton!!!!! Az elmúlt 10 napon ez nekem kb: 7.-8. fél pontos ami kukába vágja a szelvényeimet!!!!!
Leshat haGadol 2016-11-10 10:06:42
Sziasztok!

Mindig nagyon örülök Kagawa tippjeinek, én ma már megcsináltam a szelvényemet. A Milano győzelmét várom, de ez a meccs akár szoros is lehet, ezért mindenképp egy pici hendivel megerősítettem az olaszokat. Ha nyernek is a törökök, az nagyon szűken lesz.
A Barca sima hazai, egyetértek, hogy hendivel is mehet, de a biztos ami biztos. Óvatos duhaj vagyok :)
A görög-izraeli párharc mindig kemény, itt a hazai csarnok miatt várom a Pana sikerét.
A Brose már tavaly is állandóan meglepetéseket okozott! Ez az a meccs ami szerintem a leginkább megtippelhetetlen, de pont a németek szívóssága és a Brose meglepetései miatt komoly 10,5 pluszos hendivel megerősítve várom a Brose sikerét.
A Kazány pedig hazai helyszínen megveri a vöröscsillagosokat! A belgrádi csapat jó, de inkább hazai csarnokban szerzik a meglepetés győzelmeket. Barcelona, ugye.