2017.01. 17.

Kosárlabda szelvényajánló az Európa Kupából

Kosárlabda szelvényajánló az Európa Kupából

Kagawa továbbra is küld nekünk kosárlabdatippeket és amennyiben lesz ideje, akkor válaszol is a kérdésekre. Bár ahogyan írtuk, ez ritkábban lesz így. Elsősorban az európai kupasorozatok lesznek célkeresztben, de előkerülhet más liga is. Mivel ezek szelvényjavaslatok, általában 1,7-1,8 körüli gyűjtőszelvény-tippek lesznek, amelyeknél előtérbe helyeztük a kockázat csökkentését Következzen hát Kagawa mai szelvényjavaslata, a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából választottuk.

 


Mára egy remek duplázó jött össze a kosárlabda EuroCup két meccséből:

Gran Canaria - Murcia
Hendikep -5,5

2017.01.17. 21:00

Gran Canaria -5,5 94-85 

1,30

Nyizsnyij Novgorod - Lietuvos Rytas
Hendikep -5,5

2017.01.17. 17:30

Lietuvos Rytas +5,5 63-97 

1,55

Eredő: 2,01

  • A Gran Canaria meglehetősen nehéz helyzetbe sodorta magát, ugyanis a kanári szigeteki gárda előbb a Kuban ellen hazai pályán, majd pedig a Fuenlabrada otthonában szenvedett vereséget, igy még nyeretlenül áll a csoportban. McCalebbék nem csak a csoport, de az egész sorozat egyik favoritjának számítottak-számítanak, ehhez azonban először ezt a négyest kell megoldaniuk. Minden poszton bivalyerős a gárda, olajozott, gyors támadó kosárlabdát játszanak, ami a semleges nézőknek is tetszetős. A Murcia hazai pályán győzelemmel kezdett, a Kuban vendégeként azonban nem volt keresnivalója, és hasonló forgatókönyvet várok ma is. Kuricék szét fogják őket dobni kintről, a Hendrix vezette magas emberekkel pedig szintén komoly gondja lesz Quintana tanitványainak. A Gran Canaria előző két vereségének a levét ma a Murcia fogja meginni. Nagyon sima hazai sikert várok.
  • 0/2-vel a Rytas 1/1-gyel a Novgorod két forduló után, ami némileg meglepő és nem feltétlenül tükrözi az erőviszonyokat. A Rytas 20-szal is vezetett már a Hapoel ellen, onnan sikerült kikapniuk, majd pedig a Zenit vendégeként ugyan helytálltak, de nem sikerült javítani a Hapoel elleni kisiklást. Igen pofás kis kerete van a litván csapatnak Akognonnal, Logannal, Corey Fisherrel a hátvédsorban, akik azért már láttak ezt-azt a kosárlabdapályákon, de a Gudaitis, Gordon, Lapeta hármas sem fest semmivel rosszabbul a kosok alatt. A Novgorodnál tavaly év végén elfogyott a pénz, és a csapatot gyakorlatilag mindenki elhagyta, aki kapott használható ajánlatot más csapattól. Idén elsősorban orosz játékosokkal dolgoznak illetve olcsó légiósokkal, akiktől nem várok világmegváltó eredményeket. A hazai pálya miatt favoritnak hozzák ki az irodák a Novgorodot, de én azt mondom, hogy itt a vendégsiker felé kell kacsingatni.

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
paul van dyk 2017-01-17 21:03:15
Grat, ha tetted! Be lehetett volna vàllalni nagyobb hendivel is, rommà verik őket! :-)

további tippjeink a Kosárlabda világából

A Baskonia négy hazai Euroliga-sikert követően újabb fontos mérkőzésre készül, amelyen az érkező Milano próbálja megállítani a hazai gárdát. Ez a baszkok hazájában nagyon nehéz feladat!
A Baskonia négy hazai Euroliga-sikert követően újabb fontos mérkőzésre készül, amelyen az érkező Milano próbálja megállítani a hazai gárdát. Ez a baszkok hazájában nagyon nehéz feladat!
Két nagyon jó formában lévő csapat találkozik ma Athénban, minden adott egy remek és pontgazdag mérkőzésre!
Két nagyon jó formában lévő csapat találkozik ma Athénban, minden adott egy remek és pontgazdag mérkőzésre!
Csordulásig telt csarnok, szenvedélyes belgrádi szurkolók ezrei várják a Barcelonát Belgrádban, ahol a hazaiak remek formában, hét hazai EuroLeague-sikerrel a hátuk mögött készülnek folytatni menetelésüket.
Csordulásig telt csarnok, szenvedélyes belgrádi szurkolók ezrei várják a Barcelonát Belgrádban, ahol a hazaiak remek formában, hét hazai EuroLeague-sikerrel a hátuk mögött készülnek folytatni menetelésüket.