2017.01. 18.

Kosárlabda szelvényajánló (ma BL és EuroCup)

Kagawa továbbra is küld nekünk kosárlabdatippeket, és amennyiben lesz ideje, akkor válaszol is a kérdésekre. Bár ahogyan írtuk, ez ritkábban lesz így. Elsősorban az európai kupasorozatok lesznek célkeresztben, de előkerülhet más liga is. Mivel ezek szelvényjavaslatok általában 1,7-1,8 körüli gyűjtőszelvény-tippek lesznek, amelyeknél előtérbe helyeztük a kockázat csökkentését. Következzen hát Kagawa mai szelvényjavaslata, a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából választottuk.

Ma egy meccs a BL-ből és egy az EuroCup-ból kötve, 1,89-ért!

1,35

• Csak ismételni tudom önmagamat, a Partizan idén erőn felülteljesít, és most már nagyon itt az ideje, hogy kipukkanjon az a lufi. Az előző körben egy utolsó másodperces Hatcher-kosárral sikerült megverni a Charleroit, de az Olimpija ellen a hétvégén már nem jött a mázlifaktor, és a belgrádiak vereséget szenvedtek. Hiányzók továbbra is vannak hazai oldalon, és az új szerzemény, Gordon sem hiszem, hogy játszani fog. De ha játszik is, pár napja szállt le a repülője, nulla edzéssel nem sok hasznára lesz a csapatnak. Az AEK egy nagyon komoly keretet rakott össze idén az Euroligában. A számos szezont lehúzó Roko Ukic vezérletével minden sorozatban az esélyesek közé sorolják őket. Tegnap a Ludwigsburg meglepetésre kikapott hazai pályán, ami utat nyitott a görögöknek a második hely megszerzéséhez. Nagy motivációval érkeznek Belgrádba, ahol senkinek nem egyszerű játszani, de egy erejét szépen lassan felőrlő Partizan ellen lehet keresnivalójuk. Szoros meccset várok.
  • Lassan, de biztosan összeállni látszik a Hapoel. Nagyon sok sztárt összevásároltak idén az izraeliek, és úgy fest, ezek a játékosok végre csapattá kovácsolódtak. A kosok alatt az NBA-ben is sztárként tisztelt Amare Stoudemire, irányítóban Curtis Jerrels, de Dyson, Peterson és Kinsey is képes minden meccsen extrára. Nagyon széles a Hapoel repertoárja, ami a támadást és a ponttermelést illeti, így egy ekkora hendin úgy gondolom, nyugodtan húzhatjuk a vendégsikert. A Zenit szintén jó csapat, ez nem kérdés, de ha Toolsont megfogják az izraeliek, akkor a csapat játéka meghal. Ő a Zenit alfája és ómegája, a csapat mozgatórugója. Az előző mérkőzéshez hasonlóan itt is szoros csatát várok.