2015.11. 16.

Magyarország - Norvégia EB-pótselejtező (EREDMÉNYHIRDETÉS)

Ebben a rovatban megpróbálok egy olyan kombinációt összerakni, ami legalább megduplázza a tétünket, de ha a kínálat engedi meg is triplázhatjuk az alapegységünket! Ezúttal a várva várt pót-selejtezőnkről érkezik a dupla. A szelvényhez sok szerencsét kíván az eBIKE kerékpáros webáruház és a Tipplap.hu szerkesztősége! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

A játékot számításaim szerint sasha27 nyerte 7 ponttal. Ha mégis valakinek több pontja van jelezze a kapcsolati emailen!Gratulálunk, a győztes is jelentkezzen emailen és adja meg Tippmixprós regisztrációs nevét!

Groupama Aréna
20:45
Magyarország   Norvégia

"Még semmi nem dőlt el",  hallhatjuk csütörtök óta a már közhelyes mondatot, amiben persze hatalmas igazság lakozik. A visszavágóra az egyik nagy feladat  Gera pótlása lesz, ám ha nem sárgul ki, akkor is a kora miatt már a sorozatterhelés lehet megviselte volna a fradi klasszisát. A norvégok miután a nagy mellényt átcserélték egy kisebb zakóra, valamivel komolyabban veszik a visszavágót, bár szerintem egy északi csapatnál ez sohasem gond, vagy sohasem fordulhatna elő. Az odavágón is valljuk meg őszintén az mellett, hogy taktikusak voltunk, szerencsénk is akadt bőven, de nem akarom a srácoktól elvenni a babért. A középpálya közepének megerősítése szerintem kulcsfontosságú kérdés lesz, ugyanis a norvégoknak támadniuk kell, amit meg valahogyan meg kellene fogni, fékezni, s ebben lehet nagy oszlopos feladata Nagy Ádámnak.

• Azon gondolkodtam az éjjel, hogy miként bukhatunk el innen a küszöbről, és három pontban meg is fogalmazódott bennem: 1: Ha alapból olyan stratégiával megyünk fel, hogy hozzuk le 0-0-al.
  • 2: Ha többen a pályán elhiszik, hogy ez már megvan, és ez a meccs csak formalitás.
  • 3: Valami nagyon nagy szerencsétlenség ér minket.

Azt gondolom, hogy a vendég rohamok, és a hazai kontrák tartalmazhatják a gólváltást, ami mellet persze MAGYAR továbbjutást is várok, remélek.

07254 H Magyarország-Norvégia. /Mindkét csapat szerez gólt/ 1,95.

A nyereményjáték második fele következik. A szabályok ugyanazok, mint az odavágó esetében. Hajrá!