2016.11. 18.

Rangadók estéje az Euroligában

A tegnapi remek nap után ma is megkíséreljük meglovagolni az Euroliga mérkőzéseit. Török párharc, görög párharc, spanyol párharc. Micsoda parázs mérkőzések lesznek! A részletekről a kezdo5.hu szerkesztője lesz segítségünkre. A tippeket a Tippmixpro ajánlatából választottuk. Sok sikert mindenkinek!

Galatasaray

2016.11.18. 18:00

Darussafaka
Darussafaka meccsgyőztes: 1,40
  • Szinte kivétel nélkül szoros mérkőzéseket játszik utóbbi időben a vendég gárda, mely kikapott ugyan a Fenertől és a Besiktastól a török bajnokságban - nagy csatában mindkétszer -, viszont az Euroligában csak egy vereséget tudhat magáénak és menetel az élmezőnyben. A hazaiak hét találkozóból csak egyet nyertek meg a nemzetközi porondon, s úgy tűnik nem most duplázzák meg sikereik számát. Érdekesség, hogy a legutóbbi találkozókon rendre a vendég együttes került ki győztesen, ám úgy  fest, hogy nem fog megszakadni ez a minta, mert a jóval esélyesebb Darussafaka érvényesíti a papírformát, a Galata pedig nem mozdul el az utolsó helyről.
Panathinaikos

2016.11.18. 20:15

Olympiakos
Panathinaikosz meccsgyőztes: 1,60
  • A görögök klasszukos rangadója, melyen már rengeteg dolgot láthattunk, de ami a múlt tükrében a legfontosabb, hogy az előzetes esélyek törlendőek azonnal a feldobás pillanatában. A két együttes biztosan tartja magát a legjobb nyolcban, viszont kérdés, hogy a hazaiakból mennyit vett ki a szerdai madridi csata, vereség. Az Olympiakos az utóbbi két meccsen összerakta a védekezését, amivel szoros csatára késztethetik vendéglátójukat, de én így is pár ponttal a zöld-fehéreket tartom esélyesebbnek.
Barcelona

2016.11.18. 21:00

Real Madrid
Barca meccsgyőtes: 2,00
  • A spanyoloknál a Barcelona fogadja majd a Real Madridot, s elnézve a két együttes formáját nem biztos, hogy az esélyesebbnek jósolt vendégek győzelmére érdemes fogadni. Persze ahogy a másik két összecsapás, ez is tartogat magában kockázatot, de a Barca nem is olyan régen, a spanyol pontvadászatban már legyőzte a Realt. Két napja a Madrid a Panathinaikost verte nagy csatában, a Barca pedig egy alig száz pontot hozó találkozón  bukott el az Olympiakosz vendégeként. Támadásban mindenképpen javulniuk kell a hazaiaknak, erre  hazai pályán minden esélyük meg is lesz. S ha már jobbak lesznek otthon, akkor hozhatják a rangadót.

És ha egy kicsit biztosabbra megyünk akkor szelvényben jó lehet ez a megoldás is: