Teszt tipp

Tipplap

Ez egy teszt tipp.

további témák a rovatból

A söprést kerülné el szerda este a Tampa együttese hazai környezetben a Seattle ellen, miután a 3 meccses széria első két felvonásának mindegyikét megnyerte a Mariners (3-9 és 4-7). Ehhez a kiváló kezdő dobó és a lelkes szurkolótábor, valamint a motiváció is adott.
A négy meccses széria harmadik felvonására készül a Pittsburgh és a Washington együttese. A házigazda Pirates behúzta a 2. derbit, miután a Nationals kiütötte őket a széria nyitómeccsén. De vajon ki zsebeli be a harmadik mérkőzést?
A Tromsdalen a múltkor cserben hagyott minket, és nem jöttek a találatok a mérkőzésén. Ma megint csak arra fogadunk, hogy eseménydús kilencven percet játszik a sereghajtó!