Heerenveen - Roda

1.50

P 19:45

további témák a rovatból

Kicsit megváltozva születik újjá a Durr bele a közepébe!-rovat. A rovat második gazdája az első nyári ágyúgolyó bajnokság győztese, Markyhennon lesz, naplószerűen csinálja majd. Viszont a kérése az volt, hogy nem akar elemzést írni. Lássuk a papírokat!
Az alapszakasz 3. helyezett Monaco és a 6. helyezett Fenerbahce csapnak össze a három nyert meccsig tartó párharcban az Euroliga negyeddöntőjében.
A stratégia a következő: Két-, vagy több teniszmeccs kötésben, amelynek az eredő szorzója 3,0 körüli. A tét kialakítása egy biztonságos bankroll-menedzsmenten-, valamint a Fibonacci stratégián alapul.