2021.01. 18.

Napi kosár-favorit! 2021.01.18 - I.

Egy régi rovat indul újra ismét, reméljük beindul majd és tartós lesz. A lényeg egyszerű: az aktuális napi ajánlatból keressük a legalacsonyabb kockázatú tippet, egy 1,5 - 2,00 szorzósávon belül. Rövid-, pármondatos érvelés is jár hozzá, miszerint miért éppen ez a meccs a Napi Favorit! A rovat gazdája: Krakatau lesz, aki a kosárlabdára hegyezi ki a rovatot.

• Egy meccset rendeznek ma az Euroligában, Real Madrid - Crvena Zvezda.
  • A szerbek legnagyobb ereje, a hazai csarnok volt, amikor zsúfolásig telt. Az a hangulat, a szurkolók sokszor bele tudták hajszolni a vöröscsillagosokat szép győzelmekbe. A Covid ennek véget vetett, ráadásul most idegenbe játszanak.
  • Madridban pedig kiemelten nehéz minden csapatnak nyerni. Tavares, Thompkins és Carrol viszik a prímet a dobásokat illetően, Tavares remekül lepattanózik is.
  • A Real Támadóátlaga 82,3 pont, ez meglesz ma is.
  • A szerbeknél egy kiemelt pontgyáros játékos van Loyd, aki egymaga 18,7-es átlagot tud. Őt kell megfogni a Realnak
  • Azt gondolom, a Real nem engedhet meg több bakit hazai csarnokban, mint a Milano ellen két napja, de a Zvezda nem olyan jó csapat. A hazai siker borítékolható, a különbség a kérdés.  Mára egy lendületes Realt várok, aki odatesz kilencet közé!

Real Madrid - Crvena zvezda
Hendikep -8,5 | Real Madrid -8,5 | 1.51 | (7/10)

2021. 01. 18. 19:00 | Euroliga Tovább a meccshez

sanyo48 2021-01-18 21:24:13
Nagyon nercbunda szaga volt, 15% rontas az eggyik oldalon ugyan annyi a másikon. A fogadóirodak jol jártál. De szert hra
LamiÁrpád 2021-01-18 21:11:03
Valami bűzlik nekem az idei euroliga meccseken. Lehet hogy várni kéne a tippeléssel a playoffra
Dzsevasz 2021-01-18 20:45:22
Ez a Real ma undorítóan szar volt, ritka gyenge napot fogtak ki. Megölték a játékukat, megeszik őket.
Dzsevasz 2021-01-18 08:38:16
A mai Cszka meccs is érdekes lehet, szerintem az over underokat és a hendit se jól lőttek be a bukik. 89.5el simán fogadható a vendég, és a -9,5-es hendire is jó pénz adnak. Mindkettő meglehet könnyűszerrel.
ferenc.mizsei 2021-01-18 17:50:13
Gratula! Szépen jött
Dzsevasz 2021-01-18 19:20:05
És még a 166,5 fölötti össz is jött. Ez a meccs kifejezetten sok pénzt hozott. Megdobta a kasszát.
Lalika 2021-01-18 23:04:36
15 óra 01-kor rakott 89,5 feletti már 1,97 volt! Köszönöm.
Ez mellé a Milan 0:1 hendi, Sopron gy,Svéd gy és a végén az Arsenal sima gy. Kereken 1000-ből 25.000-et hozott :)
Dzsevasz 2021-01-19 06:10:38
Örülök neki, hogy ehhez 2 tippel hozzájárultam.
waw 2021-01-18 11:10:25
Úgy érted CSKA Moszkva Összes pontszám 89,5 felett?
Dzsevasz 2021-01-18 14:55:42
Igen úgy.
Dzsevasz 2021-01-18 08:12:38
Én meg egy hazai csapat nyer+ 78,5 folottit rakik ma erre 1,58-ert közepes téttel.
Tramin 2021-01-18 06:15:25
Sziasztok. Èn is ezt gondoltam màra csak sima hazaiba teszem nagy tèttel. Sok sikert màra!!!
Barnamedve 2021-01-18 18:30:03
Szia Tramin
Írtam neked emailt!

A Real Madrid és a Baskonia ismét Madridban csap össze, az Euroliga rájátszás-,negyeddöntős sorozatának második mérkőzésén. A Real igazolta erőfölényét és 16 ponttal nyerte meg az első összecsapást. Ma sem sok jóra számíthat a baszk együttes.
A Panathinaikosz és a Maccabi Tel Aviv ma játssza az Euroliga rájátszásának második mérkőzését. Az első mérkőzés nagyon magas színvonalú kosárlabdát hozott mind a 40 perc alatt és a végén meglepetés született, hiszen a Maccabi Tel Aviv 87-91-re nyerni tudott, ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé! Ma a Panathinaikosznak több, mint kötelező a győzelem!
Az alapszakasz 3. helyezett Monaco és a 6. helyezett Fenerbahce csapnak össze a három nyert meccsig tartó párharcban az Euroliga negyeddöntőjében.