ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Azarenka többszörös Grand Slam győztes, a világ egyik legjobb teniszezője volt, és ma is azok közé tartozik. A formája is rendben van már jó ideje, és nyilván nagyon éhes a sikerre. Azért az hozzá tartozik, hogy nem olyan meggyőző mint régen volt, és azért az USA-ban is vissza kellett meccs közben lépnie Pavlyuchenkova ellen (nem láttam, lehet egy sérülést került el ezzel), illetve Errani is leverte Torontoban.
Halep Észak-Amerikában magára talált. Először Torontoban ment döntőig, ahol Bencic ellen combsérüléssel adta fel a meccset (lehet enélkül is kikapott volna amúgy). Aztán Cincinnatiben is döntőzött, ahol Serena verte meg. Akárhonnan nézzük erősebb volt ez a túrája tehát.
Mindenki amúgy ennek a meccsnek a győztesét jelölte meg előre Serena ellenfeleként a döntőbe. A probléma hogy Lisicki ellen ugyanaz a sérülés jött elő mint Torontoban. Most volt ugye 1 pihenőnap, és utána újra meccs. Nehéz megmondani mennyire lehet ebből visszajönni, arról nem is beszélve, ha ez így előjön akkor lehet nem is kéne inkább eröltetni a későbbiek miatt, mert komolyabb baj is lehet. Viszont az is lehet, hogy megoldották, és nem is lesz gond. Az első szettben szerintem biztos nem is fog ez látszani, vagy akkor ki se áll végül.
Amit a meccstől várok: Az egyik forgatókönyv, hogy előhúznak egy meglepit és Halep olyan agresszívan játszik ami nem jellemző, meglepve ezzel Azarenkát. Szerintem ez az egy esély van. A baj csak az, hogy nem ez a stílusa neki. Halep inkább mindent visszaütős, viszont jó erősen mint Kerber, ami amúgy nem fekszik Azarenkának ezt láthattuk, csak Halep magasabb szinten űzi ezt mint Kerber. Viszont erre szerintem nem lehet képes jelenlegi állapotában, legalábbis hosszú távon. Ha az első szettet nyeri Halep, akkor szerintem a meccset is. Viszont ha nem, akkor nem hiszem, hogy ezúttal vissza tud jönni, pedig ő inkább az első szettet szokta ledobni, mire megtalálja a ritmust. Még egy esélye van a győzelemre, hogy Azarenka kipuffogtatja a labdát sokszor a vonalon kívülre, vagy a hálóba, tehát nem lesz pontos. Amúgy Azarenkának áll a zászló ez vitathatatlan, de a körülmények is közrejátszanak ebben erősen.
Azt még ne felejtsük el, hogy Halep azért nagyon nagy küzdő ezt többször bizonyította. Érdemes lesz megnézni a meccset szerintem, még akkor is ha mondjuk sima 6-2 6-2-vel Azarenka nyer :P
Eddig jól állunk :)
Hajrá!
Eddig jól állunk :)
Közérdekű info: A Dumaládához, Chathez tessék bejelentkezni telón meg ilyenek, akkor biztos mükszik minden oprendszeren ott jobbra. ;)
A nőknél pedig Konta, ha csak kicsi odds kell valakinek a duplájához pl. Illetve Tatishvili és Kontaveit is így elsőre szimpatikusan játszhatónak tűntek.
Meg persze a cikkben leírtak is fogadhatók papíron is :)
Én amúgy papíron csak ritkán fogadok, így annyira nem is vágom. Csak tudom, hogy a legtöbben még mindig azt használják, ezért bemásolom a meccsek sorszámát is, most hogy vannak a kínálatban, de amúgy kb. ennyi közöm is van a papíroshoz. :)
Persze van mikor semmilyen gondolat meg utána járás nem segít, ilyen a sport :P
003 S. Querrey - M. Cilic V 1.43
Persze a szerbek is jók lehetnek, de az olaszok formaidőzítése meg amúgy pont jó lehet, bár ezt a szerb válogatottat nem hiszem hogy meg lehet verni ettől függetlenül.
Wozniacki szinte haza érkezik. A US Open a kedvenc tornája, két döntőt is játszott már ott, és az előtte levő kisebb versenyeken is szeret villogni, most is sűrű hónapja lesz, majd a US Open előtti hetet piheni végig teljesen tervei szerint. Abszolút a kemény borításon a legjobb a világranglista 5-ik, és ez is a kedvence. Az 1.20-at viszonylag ritkán adják meg rá "korai" szakaszban. Lepchenko az első meccsen is majdnem kiesett hazai pálya ide vagy oda, de mondom amúgy szeretik is annyira Caroline-t itt, hogy neki is kb. hazai pálya az USA. Minden találkozásukkor a dán volt a jobb, most sem látom okát, hogy miért ne lenne ez így.
Mellékes gondolatok:
Én Bondarenko mellé estére még a Bryan/Bryan páros tornagyőzelmét is odatettem kötésben.
Az Ausztrálok remekül játszanak, és kíméletlenek, így csóri Dél-Afrikát szerintem simán megszórják 11 góllal, ami a hendi vonalnál már győzelmet jelentene nekünk.
A leggyengébb Argentínoknál is ugyanez a helyzet, hogy Japán azért sokkal jobb. Bár egy 4,5-es vonal jobban tetszene, de szerintem 6-tal is megverik az argentínokat.
Az USA nyer...vélhetőleg az Olaszok is, bár én tartok ettől a kanadai válogatottól megmondom őszintén.
Emellett én még szemezek a Nanchangban zajló női páros döntővel, de az még csak egy kósza gondolat.
Amúgy vélhetőleg sajnos a magyarok is simán kikapnak ma.
Egyelőre nem látom a fogadási opciók közt, de ha nyerünk, és előkerülnek, akkor estig még a Washingtoni, Stanfordi selejtezőkből nézelődök valamit ami jó lehet. ;)