ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2015-09-09 14:46:48
Mivel nagyon sokan érdeklődtök erről a meccsről leírom kicsit bővebben nem elfogultan, de valamelyest biztos szubjektívan leírrni a véleményt.
Azarenka többszörös Grand Slam győztes, a világ egyik legjobb teniszezője volt, és ma is azok közé tartozik. A formája is rendben van már jó ideje, és nyilván nagyon éhes a sikerre. Azért az hozzá tartozik, hogy nem olyan meggyőző mint régen volt, és azért az USA-ban is vissza kellett meccs közben lépnie Pavlyuchenkova ellen (nem láttam, lehet egy sérülést került el ezzel), illetve Errani is leverte Torontoban. 
Halep Észak-Amerikában magára talált. Először Torontoban ment döntőig, ahol Bencic ellen combsérüléssel adta fel a meccset (lehet enélkül is kikapott volna amúgy). Aztán Cincinnatiben is döntőzött, ahol Serena verte meg. Akárhonnan nézzük erősebb volt ez a túrája tehát. 
Mindenki amúgy ennek a meccsnek a győztesét jelölte meg előre Serena ellenfeleként a döntőbe. A probléma hogy Lisicki ellen ugyanaz a sérülés jött elő mint Torontoban. Most volt ugye 1 pihenőnap, és utána újra meccs. Nehéz megmondani mennyire lehet ebből visszajönni, arról nem is beszélve, ha ez így előjön akkor lehet nem is kéne inkább eröltetni a későbbiek miatt, mert komolyabb baj is lehet. Viszont az is lehet, hogy megoldották, és nem is lesz gond. Az első szettben szerintem biztos nem is fog ez látszani, vagy akkor ki se áll végül.
Amit a meccstől várok: Az egyik forgatókönyv, hogy előhúznak egy meglepit és Halep olyan agresszívan játszik ami nem jellemző, meglepve ezzel Azarenkát. Szerintem ez az egy esély van. A baj csak az, hogy nem ez a stílusa neki. Halep inkább mindent visszaütős, viszont jó erősen mint Kerber, ami amúgy nem fekszik Azarenkának ezt láthattuk, csak Halep magasabb szinten űzi ezt mint Kerber. Viszont erre szerintem nem lehet képes jelenlegi állapotában, legalábbis hosszú távon. Ha az első szettet nyeri Halep, akkor szerintem a meccset is. Viszont ha nem, akkor nem hiszem, hogy ezúttal vissza tud jönni, pedig ő inkább az első szettet szokta ledobni, mire megtalálja a ritmust. Még egy esélye van a győzelemre, hogy Azarenka kipuffogtatja a labdát sokszor a vonalon kívülre, vagy a hálóba, tehát nem lesz pontos. Amúgy Azarenkának áll a zászló ez vitathatatlan, de a körülmények is közrejátszanak ebben erősen.
Azt még ne felejtsük el, hogy Halep azért nagyon nagy küzdő ezt többször bizonyította. Érdemes lesz megnézni a meccset szerintem, még akkor is ha mondjuk sima 6-2 6-2-vel Azarenka nyer :P
ToMMo 2015-09-09 14:37:14
Köszönöm a pozitív visszajelzést :)
ToMMo 2015-09-09 09:19:55
Mindhárom mérkőzés megtalálható a papíros tippmix kínálatban, szóval hajrá mindenki!
ToMMo 2015-09-08 13:03:44
Emellett pedig valamiért erős bizalmat érzek még ma a Mattek-Sands/Querrey vegyes páros irányában is, de az már nem kellett a duplához. :)
ToMMo 2015-08-31 22:57:29
Hajrá!
Eddig jól állunk :)
Hajrá!
Eddig jól állunk :)
ToMMo 2015-08-30 04:46:06
szép munka gizmo :)
ToMMo 2015-08-30 04:43:12
Köszönöm. Igyekeztem :)
ToMMo 2015-08-29 13:27:37
Közérdekű info: A Dumaládához
Közérdekű info: A Dumaládához, Chathez tessék bejelentkezni telón meg ilyenek, akkor biztos mükszik minden oprendszeren ott jobbra. ;)
ToMMo 2015-08-26 11:47:40
Kyle Edmund és Guez tűnt így a férfi selejtezőknél szemben, hogy szerintem esélyesek.
A nőknél pedig Konta, ha csak kicsi odds kell valakinek a duplájához pl. Illetve Tatishvili és Kontaveit is így elsőre szimpatikusan játszhatónak tűntek.
Meg persze a cikkben leírtak is fogadhatók papíron is :)
ToMMo 2015-08-18 13:16:18
Ezt olyannyira nem értem, hogy nem is tudok rá válaszolni. :)
Én amúgy papíron csak ritkán fogadok, így annyira nem is vágom. Csak tudom, hogy a legtöbben még mindig azt használják, ezért bemásolom a meccsek sorszámát is, most hogy vannak a kínálatban, de amúgy kb. ennyi közöm is van a papíroshoz. :)
ToMMo 2015-08-16 23:43:12
Hát Halep az első szett hajrájában megsérült, ennek ellenére isten tudja hogyan, de lehozta a második szettet, viszont a harmadikban már feladni kényszerült. Nem tudom az új tippmixnél új szabályok is vannak-e, és visszajár-e a tét ilyenkor, mindenesetre pech Simona részéről. :/
ToMMo 2015-08-16 17:53:59
Igen a sok-sok szelvény általában annak a jele, hogy nincs szortírozás, komoly válogatás, hanem a jó lehet kategória az összes. Ha abbol a napi 3-4-ből raknál össze egyet, de ott akkor a még biztosabbakat kivéve és jobb arányban jönne, az lehet a kulcs :)
Persze van mikor semmilyen gondolat meg utána járás nem segít, ilyen a sport :P
ToMMo 2015-08-15 18:29:18
Hajrá! :)
ToMMo 2015-08-12 15:22:52
Errani igen, Fucsovicsra nem vennék mérget.
ToMMo 2015-08-07 09:33:45
092 USA (H) vagy Hollandia (V) nyeri a vb-t  H  1.19
ToMMo 2015-08-06 12:05:59
002 F. Delbonis - P-H. Mathieu  V  2.07
003 S. Querrey - M. Cilic  V  1.43
ToMMo 2015-08-06 11:56:36
Ja és papírosaknak 008 Stephens. Bár a meccs csak pénteken lesz, de annak jönnie kéne.
ToMMo 2015-08-06 11:54:12
További gondolatok:
Persze a szerbek is jók lehetnek, de az olaszok formaidőzítése meg amúgy pont jó lehet, bár ezt a szerb válogatottat nem hiszem hogy meg lehet verni ettől függetlenül.
Wozniacki szinte haza érkezik. A US Open a kedvenc tornája, két döntőt is játszott már ott, és az előtte levő kisebb versenyeken is szeret villogni, most is sűrű hónapja lesz, majd a US Open előtti hetet piheni végig teljesen tervei szerint. Abszolút a kemény borításon a legjobb a világranglista 5-ik, és ez is a kedvence. Az 1.20-at viszonylag ritkán adják meg rá "korai" szakaszban. Lepchenko az első meccsen is majdnem kiesett hazai pálya ide vagy oda, de mondom amúgy szeretik is annyira Caroline-t itt, hogy neki is kb. hazai pálya az USA. Minden találkozásukkor a dán volt a jobb, most sem látom okát, hogy miért ne lenne ez így.
 
ToMMo 2015-08-03 22:46:31
Hát nem lett meg a 6-ik :/
ToMMo 2015-08-02 12:26:34
Goffin nagyon jó formát mutat. Viszont szerintem Thiemnek volt eddig nehezebb útja. Hát kemény meccs lesz, de Goffinnak áll a zászló ez tény. Azért nem lepődnék meg annyira, ha mégis Thiem nyerne, jól látod, meredek azért :)
ToMMo 2015-08-02 10:49:50
Király kis szelvénynek tűnik Baggio úr! Hajrá! :)
ToMMo 2015-08-02 10:39:00
Mellékes ajánlatok:
Mellékes gondolatok:
Én Bondarenko mellé estére még a Bryan/Bryan páros tornagyőzelmét is odatettem kötésben.
Az Ausztrálok remekül játszanak, és kíméletlenek, így csóri Dél-Afrikát szerintem simán megszórják 11 góllal, ami a hendi vonalnál már győzelmet jelentene nekünk.
A leggyengébb Argentínoknál is ugyanez a helyzet, hogy Japán azért sokkal jobb. Bár egy 4,5-es vonal jobban tetszene, de szerintem 6-tal is megverik az argentínokat. 
Az USA nyer...vélhetőleg az Olaszok is, bár én tartok ettől a kanadai válogatottól megmondom őszintén.
Emellett én még szemezek a Nanchangban zajló női páros döntővel, de az még csak egy kósza gondolat.
ToMMo 2015-08-01 17:05:03
Ja amúgy mennek már hoki barátságosak pl. ma a Lokomotiv Jaroszlavl - AK Barsz Kazany, szóval van fény az alagút végén :D
ToMMo 2015-08-01 10:12:07
Aki esetleg álmatlanul hemperegné végig a délelőttöt, mert nem éri el a másfelet, az mellé dobhatja azt, hogy Kína veri Brazíliát a női vízilabda VB-n és annyi. :)
Amúgy vélhetőleg sajnos a magyarok is simán kikapnak ma.
Egyelőre nem látom a fogadási opciók közt, de ha nyerünk, és előkerülnek, akkor estig még a Washingtoni, Stanfordi selejtezőkből nézelődök valamit ami jó lehet. ;)
ToMMo 2015-07-31 14:24:30
Bár a legsimábbnak várt meccs lett a legizgalmasabb, de a mai nap is PIPA! :)