ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Szombathely - ZTE H 1.14
Hát a Falcot otthon megverni nagyon nehéz, már tavaly, és amúgy minden évben az volt. Olyan csapatnak parancsolt legutóbb kemény megálljt mint az ASE, ami nem egy ZTE kategória, szóval ez elvileg egy olyan meccs amit le kell hozni. Aztán ugye biztos sosincs.
Illetve akik szeretnének duplázni azoknak pedig ajánlom a Larsson napot...Ezzel a párossal, és mellé egyesben is simán meg lehet dobni, hiszen jóval jobb formában van mint ellenfele, Mitu, és 1.5-ös oddsért nagyon jó. A két Larsson meccs együtt már 2.1, tehát meg is van a duplázó. Az egyetlen ami elbizonytalaníthat, vagyis egy picit meglepett, hogy Safarovát leverte múltkor Mitu. Viszont elég sokat kihagyott manapság Safarova, szóval talán kimondhatom, hogy lehet Larsson jobb formában is van, mint Lucie volt. Na mind1, ezek csak opciók, mert tudom, hogy szeretitek ezeket. :)
A 3. szettben már nyomokban felfedezhető volt kis tenisz....végeredményben legalább lejött a tipp...de borzasztó meccs volt, és körömrágós :D
(Úgy volt független, hogy én itt chatben egy kérdésre írtam ezeket, ő meg mailt írt nekem na) :D
Ha mondanom kéne valamit akkor a holnapi meccsek győztesei talán Errani, de rá sose fogadok, a Kerber-Radwanska totálisan 50-50% és a torna győztese lehet aki ott nyer, Ivanovicot most lehet inkább veretném Pavlyuchenkovával, és Mattek-Sandsnál is van egy olyan érzésem, hogy esetleg mefoghatja Muguruzát. De egyiket sem tudom jó szívvel ajánlani.
NHL lesz a holnapi másfelesben ez már biztos, van két jó meccs is kétesélyben egy másfélesért. :)
Csak azért nyert Giorgi ellen a magyar felmenőkkel rendelkező svájci lány, mert az szokásos módon nyert helyzetből elkezdett kibikázni mindent a pályáról Giorgi meg kettős hibák stb. Továbbra sincs jó formában Bacsinszky, ellenben Marino jól játszik manapság. 3-as oddsért megéri próbálkozni tán. :P
Persze nem azt mondom, hogy ez tuti meg minden, de semmiképpen nem ekkora esélyese a meccsnek a Timi. A legjobb esetben is 50-50 amit adnék neki esélyt. :D
Martic, Kontaveit, Kozlova, Larsson mind nagyon jó eséllyel mennek ma olyan odds kategóriában. Emellett Azarenka bár elég erős ellenfelet kapott, de ha levesszük a Pavlyuchenkova elleni visszalépését, és esetleg még Erranit sem számoljuk nagy valaminek, akkor csak igazán top teniszezőktől kapott ki már jó ideje, szóval nehéz feladat ide vagy oda, vélhetőleg ma is nyerni tud. :)
Én csak az élvonalakat szoktam lesni.
Az biztos, hogy már tegnap is inkább Golubev győzelmet vártunk volna, és meglepett Becker, de azért Istomin magasabb színvonalat képvisel, szóval ma már illene elvérezni a Becker gyereknek.
A Stavangert kiszúrta mindenki már a norvégoknál csak nincs benne érték...elég meglepő lenne ha nem nyernének, sőt az is, ha nem sokkal, szóval bátraknak mehet a hendi.
Szintén azoknak akik bátrak, meg szeretnek játszani pusztán élvezetből, a HV71, és a Dinamo Moszkva is lejöhet ma, de ezek már tényleg csak ilyen melléktippek. :)