ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2015-09-23 14:04:34
Még annyit hozzá tennék, hogy a Frölunda meccsen is majdnem megvolt az X a Roglenak, egy óriási kapushiba, potyagóllal kaptak ki a rendes játékidőben. 40 fölött ütött kapura pedig a Frölunda, szóval a védelem rendben van. A támadók már kevésbé voltak akkor toppon, mert 3 harmad alatt 13-at ütöttek emlékeim szerint kapura, bár abból 1 legalább gól lett. Arra akadok kilyukadni, hogy mivel a Karlskrona meg eszi a gólt, így tényleg esélyes lehet a Rogle ma a győzelemre, ha most is tudják hozni a stabil védekezésüket.
A Tamperei csapat otthon mindig kemény dió bárkinek, szóval valóban jók lehetnek ők is, a Hameenlinna gyengédebb helyen is fent akadt már idén is.
Az egyik 1,30, a másik 1,22 1X verzióban, az ki is ad egy hoki másfelest. :)
Illetve aki duplázót akar annak én KHL ide vagy oda ma a Jokeritet odadobnám 1,4-ért és hajrá.
Jó írások amúgy!
ToMMo 2015-09-23 10:45:10
Update volt! Kint a mai tipp, ami holnap hajnalban kerül lejátszásra. 
ToMMo 2015-09-23 09:37:00
Elég morcos lesze, ha szett,
Elég morcos leszek, ha szett, és break előnyből mindenféle előjel nélkül kikap Schmiedlova...na, de ne rohanjunk ennyire előre, a döntő szettre csak összekapja magát.
ToMMo 2015-09-22 21:39:07
Óóó bakker, legközelebb nem tartom magamba a gondolatokat...Reggel még néztem a meccseket, de mondom nem rakok a másfelesbe hoki BL-t még csak tapogatózok, szemlélek. De 2 gondolatom volt, hogy a Sparta Prahat azért kapott akkorát a Karlovytól, mert erre a meccsre tartalékolt, és nyerni fog, illetve hogy a Lukko azért otthon még mindig sokkal erősebb kell, hogy legyen mint egy München...
Szép tippek amúgy kolléga...kár hogy a JYP elbohóckodta a szépen kialakított előnyt. :/
ToMMo 2015-09-22 21:17:28
Előszezonra nem is szabad fogadni, teljesen irreleváns eredmények születnek. Max figyelni picit... :) De már nem kell sokat várni az igazi akcióra ;)
ToMMo 2015-09-22 18:42:22
Azok számára, akiknek esetleg az ITF tornák is játszanak, esti mérkőzések:
Paszek, Chirico, és Amandine Hesse jó lehet. ;)
ToMMo 2015-09-22 14:16:49
A rovatba nem ezt írtam, mert inkább a bátrabbaknak ajánlom a következőt:
Kontaveit - Zheng  H  1.75
Kontaveit elképesztő formában játszik egy ideje, és volt szerencsém tegnap is látni, hogy ez nem változott erre a tornára sem. Amíg így ülnek az ütései, és ilyen magabiztos a kisasszony, addig én nagyon jó fogadási opciónak érzem. Hiába 8-ik kiemelt Zheng, és van ő is egész jó formában, ez a tippem hasonló a múlt heti Linette féléhez. Jó odds, és jelenleg jobb formájú teniszező. De egy meccsen sajna bármi megtörténhet ezt is számba kell venni. Én bizalmat szavazok neki mindenesetre!
ToMMo 2015-09-20 23:11:45
Lehet az odds jobb volt rá, de esélye csak a hisztire volt több...ezt be is váltotta. Méltatlan votl ez a viselkedés egy torna döntőjéhez, látszik, hogy csak 18 éves kislányról van még szó. Nagyon nagy tehetség Ostapenko ez kétségtelen, de ma könnyedén nyert a profibb, higgadtabb, és jelenleg minden tekintetben jobb teniszező Annika személyében. Amúgy ez várható is volt, pedig ő is csak 21 éves. Borzasztó sima volt ez így. :)
ToMMo 2015-09-19 22:53:03
Szép munka a MODO sima volt :)
A Jokerit meg hát...hát ők amúgy is külön írást érdemelnének a badarságaik miatt... :/
ToMMo 2015-09-19 02:42:11
00000000000000000000000000000000000000000000
ToMMo 2015-09-18 15:05:33
hoppá... :D Akkor is Estrella :D
ToMMo 2015-09-18 12:29:58
Na igen, ez egy sokkal erősebb tipp pl. mint a Magnyitogorszk rendes játékidős győzelme. :) Persze azért a rangadókban a nagy ütések is benne vannak, de tetszetős. :)
ToMMo 2015-09-18 11:42:14
Főnök parancsára beírom ide is amit privátban beszéltem vele, hogy felejtsétek el a Magnyitogorszk meccset. :D
KHL rangadókra nem fogadunk, vagy csak nyomós ok alapján, ami itt nincs. Az SZKA-t is eröltették sokan a Dinamo Moszkva ellen, ott is mondtam, hogy az több mint necces, az ilyen meccseken bármi lehet.
A Magnyitogorszk jónak tűnik idén ismét, de a Novoszibirszk is. Tavaly 2-ik és 3-ik helyen zárták Keleten az alapszakaszt, majd a rájátszásban 4-1 arányban a Novoszibirszk ment tovább. Persze lehet itt bosszú meg bármi, vagy egy erőteljes X, vagy nyer most is a Szibir. Az ilyen meccsekre az fogadjon, aki a rulettet is szereti, szerencsejátéknak remek. Érvelni viszont bármelyik irányba tudnék kb, hagyni kell. UFF. :)
ToMMo 2015-09-18 11:12:00
Nagyon tetszetős szelvény, de komolyan! :)
ToMMo 2015-09-18 09:34:05
Ferrer, vagy Kohlschreiber, vagy Nishikori mehet a 3-as kötés miatt mellé. Amelyik a legszimpatikusabb. :)
ToMMo 2015-09-18 09:31:43
Bakker a Fehérvár 3-as kötés...pill... :D
ToMMo 2015-09-18 09:27:54
04185 Trinec - Zlin H 1.35
04183 Fehérvár - Olimpija Ljubljana H 1.35

Eredő: 1.82
 
ToMMo 2015-09-17 23:15:12
Majd reggel! :D
ToMMo 2015-09-13 22:12:30
Természetesen nem saját magával akar kitolni az ember. :)
Én is mint cikkíró annyit tudok, hogy informatikus arcok dolgoznak az ügyön, hogy ne legyen baj, és leginkább a kalkulátor lehet a hibás az oldal szenvedéséért. De igyekszenek megoldani, sőt a chat is megoldásra fog kerülni, elvileg nem is akárhogyan ;)
A többiek nevében is csak egy kis türelmet, és kitartást tudok kérni, előbb vagy utóbb rendben lesz minden, és jobb lesz az oldal mint új korában. Higyjétek el, mi szeretnénk ezt a legjobban. :)
ToMMo 2015-09-12 09:06:08
Most az egyszer a címben is jelöltem, hogy jégkorong tipp van a másfelesben. Innentől nem fogom, hiszen aki ismer tudja, hogy a tenisz és a jégkorong a szívem csücske egyértelműen, és most hogy mennek a ligák, nyilván ebből a kettőből fog leginkább a másfeles állni. Illetve ezekről biztos fogunk eszmecseréket is folytatni a rovatban. :)
Ha jól emlékszem a svédek is kezdenek jövő héten amúgy. Persze továbbra is lehet amúgy bármilyen tipp a rovatban, volt már foci is meg egyéb. Csak egyértelműen ez a fő profilom néééékem. :P
ToMMo 2015-09-11 21:16:59
Úgy fest ez a US Open idén ilyen lett...nevetséges...
ToMMo 2015-09-11 17:19:20
Lesz még esti whiskey mindenképpen :)
ToMMo 2015-09-11 13:12:52
Welcome Back kolléga! :)
Szép írás. Sok ilyet még ide!
ToMMo 2015-09-11 13:11:17
ui.: A KHL-t a 20-ik forduló előtt lehet hanyagolom is a fogadási opcióim közül, hátha addigra lesz már valami letisztult kép azért.
ToMMo 2015-09-11 00:24:36
Üdv a hasábok közt barátom! :)
Alapos, mint mindig.