ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


A Tamperei csapat otthon mindig kemény dió bárkinek, szóval valóban jók lehetnek ők is, a Hameenlinna gyengédebb helyen is fent akadt már idén is.
Az egyik 1,30, a másik 1,22 1X verzióban, az ki is ad egy hoki másfelest. :)
Illetve aki duplázót akar annak én KHL ide vagy oda ma a Jokeritet odadobnám 1,4-ért és hajrá.
Jó írások amúgy!
Elég morcos leszek, ha szett, és break előnyből mindenféle előjel nélkül kikap Schmiedlova...na, de ne rohanjunk ennyire előre, a döntő szettre csak összekapja magát.
Szép tippek amúgy kolléga...kár hogy a JYP elbohóckodta a szépen kialakított előnyt. :/
Paszek, Chirico, és Amandine Hesse jó lehet. ;)
Kontaveit - Zheng H 1.75
Kontaveit elképesztő formában játszik egy ideje, és volt szerencsém tegnap is látni, hogy ez nem változott erre a tornára sem. Amíg így ülnek az ütései, és ilyen magabiztos a kisasszony, addig én nagyon jó fogadási opciónak érzem. Hiába 8-ik kiemelt Zheng, és van ő is egész jó formában, ez a tippem hasonló a múlt heti Linette féléhez. Jó odds, és jelenleg jobb formájú teniszező. De egy meccsen sajna bármi megtörténhet ezt is számba kell venni. Én bizalmat szavazok neki mindenesetre!
A Jokerit meg hát...hát ők amúgy is külön írást érdemelnének a badarságaik miatt... :/
KHL rangadókra nem fogadunk, vagy csak nyomós ok alapján, ami itt nincs. Az SZKA-t is eröltették sokan a Dinamo Moszkva ellen, ott is mondtam, hogy az több mint necces, az ilyen meccseken bármi lehet.
A Magnyitogorszk jónak tűnik idén ismét, de a Novoszibirszk is. Tavaly 2-ik és 3-ik helyen zárták Keleten az alapszakaszt, majd a rájátszásban 4-1 arányban a Novoszibirszk ment tovább. Persze lehet itt bosszú meg bármi, vagy egy erőteljes X, vagy nyer most is a Szibir. Az ilyen meccsekre az fogadjon, aki a rulettet is szereti, szerencsejátéknak remek. Érvelni viszont bármelyik irányba tudnék kb, hagyni kell. UFF. :)
04183 Fehérvár - Olimpija Ljubljana H 1.35
Eredő: 1.82
Én is mint cikkíró annyit tudok, hogy informatikus arcok dolgoznak az ügyön, hogy ne legyen baj, és leginkább a kalkulátor lehet a hibás az oldal szenvedéséért. De igyekszenek megoldani, sőt a chat is megoldásra fog kerülni, elvileg nem is akárhogyan ;)
A többiek nevében is csak egy kis türelmet, és kitartást tudok kérni, előbb vagy utóbb rendben lesz minden, és jobb lesz az oldal mint új korában. Higyjétek el, mi szeretnénk ezt a legjobban. :)
Ha jól emlékszem a svédek is kezdenek jövő héten amúgy. Persze továbbra is lehet amúgy bármilyen tipp a rovatban, volt már foci is meg egyéb. Csak egyértelműen ez a fő profilom néééékem. :P
Szép írás. Sok ilyet még ide!
Alapos, mint mindig.