Ha tenisz, akkor a Tipplapon megtalálható minden egy helyen, itt, ebben a rovatban. Lesz itt single tippjavaslat, szelvénytipp, női és férfitenisz, esetenként párosok és nyereményjáték is. Továbbra is az aktuális héten zajló ATP , WTA tornákat monitorozzuk és az olvasókkal közösen keresünk olyan tippeket, ötleteket, amelyekkel nyerni tudunk. Gyertek bogarásszunk, elemezzünk és tipp-versenyezzünk egyet a tenisz világában!
Sziasztok!
Eredményhirdetés: Az áprilisi játékot Nora 88 nyerte. Gratulálunk! Vegye fel a kapcsolatot Bencével (S.T)

F. Arnaboldi – O. Virtanen
- Federico Arnaboldi a játékstílusa alapján egy kifejezetten technikás, klasszikus olaszos salakspecialista. Jól mozog a pályán, türelmesen építkezik az alapvonal mögül, hosszú labdamenetekre épít, és erőssége a fonák oldali védelme, valamint a lábmunkája, ami salakon különösen hatékony. Nem kiemelkedően erős szerváló, de stabil alapvonaljátékával és koncentrált védekezésével tudja hibára kényszeríteni ellenfeleit. Ráadásul ő olasz, így hazai környezetben játszik, sokan fognak neki szurkolni.
- Ezzel szemben Otto Virtanen a keményebb, ill. a gyorsabb borításokon érzi igazán otthon magát. Agresszívabb stílusban játszik, az erős első szervára, a gyors pontbefejezésekre és a támadó tenisze épít. Rövid labdameneteket preferál, gyors ritmusváltásokkal, és gyakran próbál feljönni a hálóhoz is. Mindez azonban salakon kevésbé hatékony. Arnaboldi győzelmét várom.
A játékszabályt a 2025.01.10-i első játéknap posztjában, azaz ITT tudjátok elolvasni! Olvassátok el!
Mindenkinek jó játékot és sok szerencsét kívánok! Ha esetleg már lemaradtatok egy hónapban, de van jó ötletetek, akkor se hagyjátok ki, hiszen minden hasznos tippre szükségünk van!
TUDTAD, HOGY A TIPPLAPPAL ISMÉT 5000 FORINTOS FELTÖLTÉST KAPHATSZ? KATTINTS ÉS MEGTUDOD!

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
Miroslav,kérlek írj egy email címet,amin felvehetem Bencével a kapcsolatot!
Köszönöm
tippszelvény
G. Mager - J.P. Varillas
Kevesebb, mint 13,5
Susannah Su - Ind. McLeod
Ind. McLeod
P. Marakhtanova - O. Maunupau
P. Marakhtanova
tippszelvény
H. Maia - T. Drayton
H. Maia
M. Rottgering - D. Rincon
Kevesebb, mint 20,5
Chun Hsin Tseng - J.M. Cerundolo
J.M. Cerundolo
tippszelvény
G. Mager - J.P. Varillas
Igen
M.T. Barrios Vera - Val. Royer
Igen
Chun Hsin Tseng - J.M. Cerundolo
Igen
A közelben nem volt
Majd legközelebb
tippszelvény
S.F. Rodriguez Taverna - H. Casanova
Igen
S. Nagal - G. den Ouden
Igen
H. Dellien - V. Gaubas
Igen
tippszelvény
S. Nagal - Piros Zsombor
Igen
J. Kumstat - F. Misolic
F. Misolic
N. Moreno de Alboran - G. Zeppieri
G. Zeppieri
tippszelvény
A. Blinkova - A.A. Todoni
A. Blinkova
tippszelvény
J. Bouzas Maneiro - Ann Li
Több, mint 20,5
Alex. Shevchenko - Fucsovics Márton
Több, mint 20,5
V. Kopriva - Nishesh Basavareddy
Igen
tippszelvény
S. Nagal - Piros Zsombor
Piros Zsombor
C. Norrie - D. Lajovic
C. Norrie
tippszelvény
C. Lestienne - Yas. Uchiyama
Vendég és több
tippszelvény
I. Ivashka - T. Atmane
T. Atmane
R. Albot - Ign. Buse
Ign. Buse
Jes. de Jong - T. Seyboth Wild
Jes. de Jong
tippszelvény
A. Tomljanovic - O. Gadecki
2
Jac. Berrettini - E. Butvilas
2
tippszelvény
A. Cornut-Chauvinc - N. Basilashvili
N. Basilashvili
M. Sakkari - M. Chwalinska
M. Sakkari
J. Bouzas Maneiro - Ann Li
Igen
tippszelvény
I. Ivashka - T. Atmane
T. Atmane
Zhe Li - Shi. Imai
Több, mint 20,5