2016.11. 06.

Amerikai Arénák

Sokak kérésére hoztunk létre egy újabb brainstorming-jellegű posztot, amelyben az amerikai sportágak kapnak helyet. Itt lesz minden, kivéve az NHL-t, ami továbbra is a jégkorong szekcióban lesz olvasható. Viszont az eddig is közkedvelt NFL tippek mellett itt olvashatóak az MLB baseball-meccselemzései, az NBA kosárőrületek és akár MLS labdarúgás is kerülhet bele. Aki szereti és érti is az amcsi sportokat, ossza meg velünk a gondolatait, információit, több szem többet lát! A tippeket mi a Tippmixprol vadásszuk le, de ötlet jöhet bármi irodától függetlenül. Sok sikert mindenkinek! Yeah!

Patrik017 2016-11-07 07:19:49
Az elso nem is sikerult rosszul. A new yorkban biztam de a 4.negyedben megint kifujtak es hiaba vezettek 3 negyeden keresztul, a negyedik elejen volt egy 9-0as futasa a jazznek es utana csak rohantak az eredmeny utan. A dallasnak meg lett az elso gyozelme de az a 161 pont a meccswn hosszabbitassal az nagyon durva,aki underre fogadott nem kellett sokat izgulnia.
Nem ugy mint a portlanden mert lillardot akit fo ervkent hoztam hogy mvp uzemmodban van, conleyek megfogtak, de szerencsere mccolumot nem es az o extrajaval ez a tipp jott. Ahogy a most veget ert lakers. Itt is ha csak az eredmenyt nezzuk a vegen 9 vagy 10lett kozte de 5 perccel a vege elott meg csak 1 volt. A raptors is betlizett, derozant ha nem is megfogtak de lelassitottak es igy nem lett meg jordan rekordja. Ha ma is lesz ennek megfelelo tema, a maiakrol is irok kicsit hatha erdekel vkit. :)

Az Euroliga rájátszásának negyeddöntőjében a Barcelona és az Olympiakosz viaskodik a Final Four-ba jutásért. A katalán óriás 2-1-re vezet, miután legutóbb sikerült nyernie egy nagyon szoros meccsen. Ma az Olympiakosz az életéért játszik.
Ismét a belgrádi Aleksandar Nikolic Hall a helyszín, ahol a Maccabi Tel Aviv „hazai” csapatként fogadja a Panathinaikoszt az Euroliga legjobb négy közé jutásért. Az izraeli klubnak egy meccslabdája van a berlini négyes döntőbe jutásért, miután kedden 85-83-ra legyőzte a PAO együttesét. Ezzel 2-1-re vezetik a sorozatot.
A csordultig telt Ulker Arénában fogadja a Fenerbahce a Monaco csapatát. A törökök a múlt héten idegenben játszva szereztek egy győzelmet. Ezzel elvették a Monaco hazai pálya előnyét a sorozat hátralévő részére. Hazai környezetben két meccsen kiharcolhatják a továbbjutást.