2016.01. 15.

Eredivisie: Fapapucsos over

Eredivisie: Fapapucsos over

Hollandiában sincs még januárban olyan remek idő, ám ezen a meccsen a téli szünet után visszatérő csapatok parázs meccset vívhatnak egymással! Ugyanis mindkét alakulat nagyon rossz őszt produkált, amit feledtetni kellene a szurkolókkal! Lássuk mire számíthatunk a Twente és a Heracles csatájából!

 

 

OVER Twente - Heracles
  Enschede, De Grolsch Veste, 2016.01.15. 20:00  
  • A hollandok miután jó egy hónapot pihentek, ismét csatasorba állnak és megkezdik a pontgyűjtést, ami arra lesz jó, hogy némelyikük európai kupaindulást harcolnak ki magának, vagy csak egyszerűen megőrzik tagságukat a jövő évre is, de bizton állíthatom azt is, van akire a kieső szerepet ossza csak majd a rendező. A 18. fordulót pénteken a Twente és a Heracles kezdi meg, hogy aztán szombaton és vasárnap lezongorázzák ezt a 18-as kört. Aki nem követi rendszeresen az Eredivisie történéseit, mint ahogy papám is totózott anno, amelyik csapatnak ismerős volt a neve (Bayern, Juventus, AC Milan) az nála fix volt, annak így első blikkre a Twente tűnik ismerősebbnek és húzná is rá a tutit, de most a házigazda bizony csak a tabella végén kullog, miközben a Heracles ott ficereg a nagy hármas mögött a 4. helyen. Ám mivel én magasról letojom, ki is nyeri ezt a meccset, így nem is nagyon izgat, kinek osszák majd ki a 90 perc után azt a bizonyos hármast. Na de akkor minek is írom itt a nagy semmit? Hát azért, mert ami engem lázba hoz ezzel a meccsel kapcsolatban, az nem más, mint a jó kis overes statisztikájuk. A házigazda, na persze nem saját maga erejéből, de 3,50-es átlagon hozza a meccseit, míg a remekül teljesítő almeloiak 2,80-ba álltak meg eddig. A Twente a hazai meccsein a 3,50-et még feljebb tornázza, ez 3,60, míg a Heracles az átlagát az idegenbeli 3,50-nek köszönheti.
  • Kérdés azonban, hogy a felek a téli szundi után milyen elánnal vetik majd bele magukat a küzdelembe, amivel hazai oldalról szerintem nem lesz baj, hiszen nagyon kell menniük minden meccsen, hogy ezt a bűn rossz őszt feledtetni tudják. Reménykedem benne, hogy két csapat által felvonultatott 20 férfiember megteszi azt, amit megkövetelnek a számok, és odateszik azt a minimumot Drommel és Castro kapujába.

Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1.55 (8/10)

 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
Djokernole33 2016-01-15 23:51:30
Perfecto mind3.congratulation.
riverside 2016-01-15 21:36:18
A Venlo gyorsan lehozta, már a 21. percben 3-0....
riverside 2016-01-15 13:54:28
A holland második ligából a


Venlo - Almere

Maastricht - Helmond

meccseket tudnám még nagy mellénnyel ajánlani, de alapvetően eme bajnokság majd minden mérkőzése megjátszható overre, mert az Eerste Divisie a 3.19-es átlagával ott figyel a leggólerősebb bajnokságok élmezőnyében. 

további tippjeink a Foci világából

Az olvasók kedvenc rovatában vegyes szelvényeket próbálunk összehozni, amelyben két-három mérkőzést kombinálunk majd egy ajánlatba. Az eredő szorzó 3,2 és 3,9 között van a meccskínálat függvényében. Ezek a szelvények kiválóan alkalmasak Fibonacci stratégiára, bankrollmenedzsmenttel kombinálva. Fosszuk ki az irodákat együtt!
Az olvasók kedvenc rovatában vegyes szelvényeket próbálunk összehozni, amelyben két-három mérkőzést kombinálunk majd egy ajánlatba. Az eredő szorzó 3,2 és 3,9 között van a meccskínálat függvényében. Ezek a szelvények kiválóan alkalmasak Fibonacci stratégiára, bankrollmenedzsmenttel kombinálva. Fosszuk ki az irodákat együtt!
A listavezető Barcelona hazai pályán fogadja a Mallorcát szombat délután.
A listavezető Barcelona hazai pályán fogadja a Mallorcát szombat délután.
Szombat kora délután négyre növelheti zsinórban aratott sikerei számát a United.
Szombat kora délután négyre növelheti zsinórban aratott sikerei számát a United.