2015.07. 07.

Másfeles offenzíva

Másfeles offenzíva

Sokszor látja az ember, hogy mindenkinek megvannak a gondolatok, de nem jön ki a duplázó. Ezért addig keres még egy plusz meccset amíg meg nem lesz, és persze mivel abban már nem is olyan biztos, ezért el is megy. Az én gondolatom szerint nem szabad erőltetni, hanem annyira jön ki amennyire, és azzal megelégszünk. Ez persze inkább egy maratoni játékot tesz lehetővé. Na de nem ezt hangoztatja mindig mindenki a sportfogadásról? Ilyen tippek várhatók itt tehát, és buzdítanék mindenkit arra, hogy ossza meg saját gondolatait, tippjeit.

 

Radwanska tegnap azt tette amit vártunk tőle, leküzdötte a szívós Jankovicot. Szerintem remek formában van, én ma is vele tartok, őt látom erre a legérdemesebbnek.

 

Keys – Radwanska  V  1.44

Madison Keys feltörekvő fiatal remekül játszott végig Wimbledonban. Bár tegnap az elején nehezen rázódott bele a pihenőnap után, de aztán megmutatta, hogy miért fogadtunk mi is rá. Azért ehhez a top8-hoz szükség volt egy ilyen ágra is mint amilyenre került. Voegele, Kulichkova, Maria, Govortsova. Azért ez nem olyan erős névsor. Mindenesetre egyik sem említhető egy lapon egy Radwanskával, ráadásul egy bomba formában játszó Agnieszkával végképp nem. Ezért gondolom én, hogy itt a végállomás az amerikai lány számára. Nagy ütései, nyerői biztos megnehezítik majd Radwanska dolgát, de az eddig látott játék alapján nehezen tudom elképzelni, hogy ne kerekedjen felül a lengyel lány. Ráadásul többször mutatta már egy-egy szettben, hogy ha break hátrányba kerül, akár többszörösbe, azt is képes vissza fordítani, nagyon egyben van most Agnieszka, én mindenképpen vele tartok. 

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
kisvidra0416 2015-07-07 21:54:50
Köszi szépen a jó tippet, nekem ma jött Radwa és Serena...
Kutya30 2015-07-07 11:22:39
Szia ToMMo!

Sharapováról vélemény? Én azt raknám Radwanska mellé...Vagy két amerikai kiejtése túl sok lesz mára? :)
Férfi párosban pedig a Dodig,Melo duót néztem ki melléjük...
Sok sikert!
Kelee 2015-07-07 11:03:02
ToMMo, Babosékról mi a véleményed, jók lehetnek ma?
Potyka71 2015-07-07 09:24:23
Hali!

Én ezt gondoltam mára, pont másfél:

095 1 Bryan/Bryan - Bopanna/Mergea H 1.20 Töröl
103 1 U19Hollandia szerez gólt: igen (H) vagy nem (V) H 1.25 Töröl

további tippjeink a Tenisz világából

2026.06. 21. Teniszbabák - 06.21.
Ebben a rovatban régi-új módi szerint főként a hölgyek tenisz mérkőzései kerülnek előtérbe. Próbálok hozni egy-egy olyan tippet, amiben értéket látok, mikor úgy érzem. Emellett pedig megvitathatjuk a többi női meccset is közös erővel!
Ebben a rovatban régi-új módi szerint főként a hölgyek tenisz mérkőzései kerülnek előtérbe. Próbálok hozni egy-egy olyan tippet, amiben értéket látok, mikor úgy érzem. Emellett pedig megvitathatjuk a többi női meccset is közös erővel!
A füves teniszszezon minden évben az egyik legizgalmasabb és legkiszámíthatatlanabb időszak a sportfogadók számára, és 2026-ban a Wimbledon előtti tornák különösen gazdag elemzési anyagot kínálnak azoknak, akik komolyan szeretnék felkészülni a Grand Slam főtáblájára.
A füves teniszszezon minden évben az egyik legizgalmasabb és legkiszámíthatatlanabb időszak a sportfogadók számára, és 2026-ban a Wimbledon előtti tornák különösen gazdag elemzési anyagot kínálnak azoknak, akik komolyan szeretnék felkészülni a Grand Slam főtáblájára.
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!
Tovább zakatol a füves szezon, két ATP-torna Halléban és Queensben, mindkettő a Wimbeldoni Grand Slam torna előfutárai, illetve van egy nottinghami challenger, szintén füvön! Ezeket az aktuális tornákat monitorozom, illetve a kiemelt challenger rendezvényeket is átnézem. Minden nap egy főtipp és kommentben érkezik a többi ötlet! Illetve várom a törzsgárda kiváló hozzászólásait, amit már most köszönök szépen! Hajrá mindenkinek!