2015.03. 28.

A Tipplap szelvénye

Mai szelvényemre két tenisz-, egy jégkorong- és két labdarúgó-mérkőzést választottam. Mind az öt esemény vastagon esélyes, reméljük, hozzák is azt, amit várunk tőlük. Az eredő 5,24, ami az izlandi válogatottra adott 1,9-nek köszönhető. Tartsatok velem!

• Caroline Wozniacki és Agneska Radwanska most jó formában vannak. Wozniackinak volt ugyan egy megtorpanása idén, de ebben a versenysorozatban megint magabiztosan teljesít. Mindkettejük ellenfele verhető, náluk alacsonyabban rangsorolt játékos. Ha a koncentráció rendben lesz, akkor ma is győztesen hagyják el a pályát.
  • A Karpat Oulu magabiztosan nyerte meg a Liiga alapszakaszát, 60 meccsen 31-szer nyert, 9 ponttal előzte meg a második Tapparát. A Karpat 2000-ben jutott fel a Liigába, azóta négyszer lett bajnok, legutóbb 2008-ban. Eddig 3-1-re állnak a legjobb négy közé jutásért a SalPa ellenében, azt hiszem vitán felül áll, hogy melyik a jobb csapat. Ma, hazai csarnokban pontot tesznek a végére!
  • A két EB-selejtezőről kiváló elemzést írt Toro, amivel messzemenőkig egyetértek. Így ezt a két meccset is odatettem a mai papíromhoz.