2023.03. 10.

Nagy NB1-es nyereményjáték az egész 2022/23-as szezonban - 23. forduló

Kicsi, sárga és savanyú, de a mienk! Mi szeretjük és azt gondoltuk, hogy nyereményjátékot hirdetünk. Ez egy összetett játék lesz, amelynek az egyik része a tippelésből áll majd, a másik része pedig egy választott játékos teljesítményéből fakad! Tehát nem csak a játékosok, hanem egy segítségül választott focista is dolgozik majd a sikerért! Az esetlegesen elmaradó meccsekre KELL TIPPELNI, ezek majd később lesznek kiértékelve, de így a helyükön megtalálhatóak lesznek! KIEMELTEN KÉRÜNK MINDEN KEDVES JÁTÉKOST, HOGY A KLUBSZIMPÁTIÁT-, ILLETVE KLUBUTÁLATOT HAGYJUK MOST KI ÉS NE TORLLKODJA SENKI TELE A JÁTÉK POSZTJAIT EZZEL KAPCSOLATOS BESZÓLÁSOKKAL! KÖSZÖNJÜK SZÉPEN! (SZERKESZTŐK)

Figyelem, holnap már meccs, lehet tippelni!  Már ma kikerül a játék, hogy mindenkinek legyen ideje tippelni, csak a regisztráltak vehetnek részt a játékban!

A tippeket az első meccs kezdete előtt 1 órával le kell adni! Aki utána adja le, már sajnos nem vesz részt ebben a fordulóban. Később természetesen játszhat tovább.

SZABÁLYOK:

• A játékban egyrészt tippeket kell adni, másrészt minden fordulóban választani kell egy szabadon választható mezőnyjátékost bármelyik csapatból! A játékos adott fordulóban mutatott teljesítménye alapján extra pontok szerezhetőek! Minden fordulóban ÚJ játékost kell majd választani! A nevet az aktuális fordulóra leadott tippnél kell majd megírni!
  • Egész szezonos NB1 versenyt játszunk, nagy nyereményért, ami időben ki lesz hirdetve, higyjétek el megéri! A cikk minden csütörtökön jön ki, hogy legyen idő tippelni (hétközinél egy nappal korábban, mint az első meccs).

FORDULÓNKÉNT 6 NB1-ES MECCSET JÁTSZANAK. LESZ 10 OPCIÓNK, AMIBŐL TETSZÉS SZERINT HATOT KIVÁLASZTVA HOZZÁ KELL PÁROSÍTANI A FORDULÓ 6 MECCSÉHEZ! EGY MECCS EGY OPCIÓ, DE EGY OPCIÓT CSAK EGY MECCSHEZ. LEHET TAKTIKÁZNI, KI, MIT, HOVA OSZT. ERŐSSÉG SZERINT KÜLÖNBÖZŐ PONTÉRTÉKEK LESZNEK. NEM KELL MIND A 10 OPCIÓT HASZNÁLNI, CSAK HATOT, HÉTRŐL HÉTRE CSERÉLGETHETŐEK EZEK, MINDEN FORDULÓ ÚJ KÖR.

A 10 OPCIÓ:

• 1X2 (3 pont)
  • GG VAGY NEM GG (1 pont)
  • PONTOS VÉGEREDMÉNY (8 pont, hiba esetén -2 pont, bátor brigád megfékezésére)
  • GÓLSZÁM OVER (1,5 a minimum rakható, aki amekkora overt vállal annyi pont, ha talál, de a lefele kerekített érték. 1,5 over 1 pont, 3,5 over 3 pont, 6,5 over 6 pont stb)
  • GÓLSZÁM UNDER (4,5 a max. 4,5 under 1 pont, 3,5 under 2 pont, 2,5 under 3 pont, 1,5 under 4 pont, 0,5 under 5 pont)
  • LESZ PIROS LAP VAGY BÜNTETŐ , Csak az Igen opció létezik itt.(3 pont)
  • LEGGÓLGAZDAGABB MECCS A FORDULÓBAN, HA TÖBB MECCSEN VAN AZONOS MAX GÓL AKKOR NEM JÁR PONT!(3 pont)
  • KI RÚG TÖBB SZÖGLETET HÁROMESÉLY (2 pont)
  • KI KAP TÖBB BÜNTETŐLAPOT HÁROMESÉLY (2 SÁRGA MIATT PIROS AZ 3, EGYBŐL PIROS 2) (2 pont)
  • A FÉLIDEI 1X2 ÁLLÁS NEM EGYEZIK MEG A VÉGEREDMÉNNYEL (NEM A PONTOS EREDMÉNY, HANEM A H-D-V KIMENETEL) (3 pont)

EXTRA JÁTÉKOS ÁLTAL SZEREZHETŐ PONTOK:

Kell választani egy játékost bármelyik csapatból minden fordulóban, a választott játékos nevét a leadott tippek előtt kell megnevezni! Ennek a játékosnak a teljesítménye is számít majd a pontok gyűjtésében a következő módon:

• Gólszerzés: Gólonként 2 pont
  • Ha nyer a csapata: 2 pont

NYEREMÉNYEK:

Minden 5 forduló után lesz szakasz nyertes 3000ft pro feltöltés díjért (1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 21-25, 25-30), itt nem az összetett számít, csak az adott etap.

23. FORDULÓ:

Az esetlegesen elmaradó meccsekre KELL TIPPELNI, ezek majd később lesznek kiértékelve, de így a helyükön megtalálhatóak lesznek! A tippeket a kommentfelületen kérjük leadni, úgy, hogy először megnevezitek a választott EXTRA JÁTÉKOST, CSAPATA NEVÉVEL!