ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2016-04-29 11:30:19
L. Siegemund - Kr. Pliskova 
L. Siegemund - Kr. Pliskova  H
Ezt sem kell túlmagyarázni. Siegemund is egész jó évet futott már kemény borításon, salakon pedig lubickol. Döntőzött az előző hétvégén nem véletlenül. Krystina Pliskovát kicsit sajnálom, mert kezdett magára találni, de nem biztos hogy jól jött neki, hogy most a salakszezon dívik. Mindenesetre ez Siegemundnak tűnik nagyon.
ToMMo 2016-04-29 10:55:16
Én sokkal kicsapongóbb leszek mint Mackó, ami eszembe jut azt idejuttatom. Meg persze jöhetnek rá a reakciók. :)
Mivel egy nagyon kedves ismerősömnek már ajánlottam a szelvényére, nem fogok úgymond segget csinálni a számból, valamint jómagam is teszem, bár az értékét eléggé keveslem.
K. Bertens - M. Erakovic  H
Bertens idén eddig nagyon stabilan és jól játszik. Miami óta különösen jó formában van. Az pedig, hogy salakon is folytatja jó szériáját nem meglepő, hiszen évek óta itt éri el a legjobb eredményeit/statisztikáit. Erakovic is jó formában, és nem rossz salakon, mégis azt érzem, hogy Bertens minden tekintetben jobb most. Tegnap is akartam tenni putintseva ellen, akkor bevallom férfiasan nem mertem, szóval ma nem hagyom ki Bertenst, de jómagam is nagyon keveslem ezt az oddsot amúgy. Szóval mindenki döntse el megéri-e neki.
Ka. Pliskova - L. Safarova  H
Lucie nagy küzdő, és végre nyer meccseket egyéniben is. Ennek örülök, és abban is biztos vagyok, hogy hamarosan komolyan kell vele számolni. Ez az idő azonban még nem jött el szerintem. Pliskovának fontos a verseny, tavaly nyert itt, és meg kell védeni a pontokat. Szerintem sikerülni is fog amúgy. Alig több mint egy hete is találkoztak, és egész szoros meccset játszottak. Azóta Safarova jobban bele is jött, mégis az az érzésem, ez most simább lesz, és ugyanúgy Pliskova felé billen a mérleg. Eddig nagyon jól és könnyeden játszik Karolina. Persze nagy küzdő Safarova, de akkor sem érzem, hogy most megállíthatja honfitársát. Ez sem életbiztosítás, de nekem ez is megy a szelvényre.
 
Később majd még jelentkezem, hiszen a Madridi selejtezőkből is lehet szemezgetni. :)
ToMMo 2016-04-29 10:42:38
A rovat ötletét nektek köszönhetjük. Dübörög a tenisz, vége lesz lassan sok-sok más opciónak sajnos a szezonok lezárásával, viszont a tenisz nem áll meg, sőt! Szeretném az elején leszögezni, hogy TENISZ BABÁK OFFENZÍVA rovat NEM FOG MEGSZŰNNI ettől!! :) Oda, mint tudjátok csak 1.5+ tippeket rakok, melyről külön statisztikát vezetk. Viszont mindig kértétek, kérdeztétek a kisebb oddsokat is, ennek lesz ez a rovat a helye, hogy a kérdésekre választ tudjunk adni ha módunk van rá, illetve megosszuk a napi gondolatokat akkor is, ha az a másik rovat szabályaiba nem fér be. Lehet olykor nem is lesz túlindokolva, de mindenki úgy is maga dönti el mi kerül a szelvényre, és tényleg kérek mindenkit, hogy azért ne vakon bízzon senkiben. :)
Ezen felül a rovat nem csak a szerkesztőkről szól. Vannak itt a teniszhez remekül értő rendszeres olvasók, mint pl. jam, vagy Clark23 a teljesség igénye nélkül, csak 1-2 példa. Nagyon szeretnénk, ha ti is rendszeresen leírnátok a gondolataitokat. Bárki aki kicsit is kedveli a teniszt, illetve ezt fogadásban is szereti használni. :)
ToMMo 2016-04-28 13:44:47
09032 Y. Putintseva - K. Bertens  V 1.55
16942 M. Erakovic - A. Krunic  V  1.55
ToMMo 2016-04-22 22:19:00
Kedves Norbert!
Ha követed az oldalt, remélem statisztikákat is vezetsz :)
Nem otthon vagyok, de bármilyen nagyképűség nélkül állíthatom, hogy nálad biztos jobb a statom ;)
 
 
ToMMo 2016-04-20 14:26:52
Úgy írják a külföldi szakírók, hogy  "A Philadelphia semmi olyat nem mutatott 3 meccs alatt, ami miatt okunk lenne feltételezni, hogy nem a Washington nyer negyedjére is."
Ennek ellenére én picit tartok a meccstől, de amúgy külön motiváció lehet a söprés általi erődemonstráció. Az már bebizonyosodott, hogy nem egy súlycsoport a két csapat, de nekem a Dallas a szimpatikusabb ma. Nem akarom elfogultságból ajánlani a Washingtont. :)
ToMMo 2016-04-20 14:21:58
A férfi teniszekre most nem tudok mit mondani. Egyrészt tényleg nem vagyok ott úgy képben, másrészt most sajnos nincs időm utána nézegetni, de Clark ha mondja akkor nem lehet rossz. :)
ToMMo 2016-04-20 14:21:20
Sziasztok!
Bocsi a kései válaszért, egész délelőtt úton voltam azért nem tudtam reagálni. Sajnos későn tudom mondani, hogy Sakkari részemről a legjobb tipp mára. Már megy a meccs.
Én a leírt tippet meg ezt raktam egyben.
Clark a hölgyet nem tudom ki, szerintem modell, riverside találta a képet amúgy, így nem tudom. De majd utána nézünk ;)
ToMMo 2016-04-18 09:04:33
Na amilyen jól indultak a dolgok, megfordult ez az NHL kocka... értetlenül állok az Anaheim előtt teljesen.
ToMMo 2016-04-15 21:59:57
Nem volt egyszerű menet, de lejött yesss :)
ToMMo 2016-04-11 21:57:24
Easy WIN :)
ToMMo 2016-04-11 11:49:04
Emellett egy külön, rizikósabb szelón nekem mindenképpen megy kötésben a Skelleftea mérkőzés győztes, és a Tappara mérkőzés győztes kötésben. ;)
ToMMo 2016-04-08 08:58:49
És tényleg teljes szívemből remélem, hogy a Flyers nem jut rájátszásba ezekután. Szánalmas egy csapat.
ToMMo 2016-04-07 15:40:37
Kasatkina/Vesnina páros :)
ToMMo 2016-04-07 01:55:45
Nem
ToMMo 2016-04-06 23:55:49
Ez is lejött / Ezek is lejöttek. ;)
ToMMo 2016-04-06 13:02:42
Természetesen a Sparta Praha is jó lehet ma, hiszen 2-2 az állás, és nagy bajban lehetnek, ha ma kiengedik ismét a kezükből az irányítást. De szerintem nem fogják. :)
ToMMo 2016-04-06 10:22:25
Köszönöm! Kleo a sört pedig el is fogyasztottam, nem csak virtuálisan. ;) :D
ToMMo 2016-04-03 19:44:22
Golubic szépen meghálálta a bizalmat! :)
ToMMo 2016-03-31 19:57:27
Így még népszerűbb lenne a tenisz babák rovat wáháháhááháh :D :D
Amúgy valóban majd egy aranyközépút kell, mert a régiek semmitmondóan kicsik, ez viszont valóban brutál nagy... bár babaaaa :D :D
ToMMo 2016-03-29 14:17:49
Köszi szépen! Igyekszem. :) Majd a rájátszás lesz érdekes. :D
ToMMo 2016-03-25 10:10:00
Mai tenisz gondolataim, illetve egyetlen szelvényem:
Karolina Pliskova, Klepac/Srebotnik páros.
ToMMo 2016-03-21 11:36:36
Ja és HAJRÁ STOLLÁR FANNY! :)))
Én rendkívüli módon örülök, hogy látom a nevét a listán, még akkor is, ha nincs rá nagy sansz, hogy ma nyerne.
ToMMo 2016-03-21 11:20:38
HANGSÚLYOZOM, HOGY MINDEN ESETBEN A CIKKBEN MEGÍRT TIPP, A TIPP.
Csak szoktatok kérni egyéb gondolatokat is, ezért megosztottam még párat hozzászólásban, de nem olyan szinten átgondolt azért mint a FŐTIPP. Értelemszerűen persze a Nara sima győzelme az még valószínűbb, mint a két szettes.
ToMMo 2016-03-21 11:17:04
Kateryna Kozlova - 2.20

Az az igazság, hogy ez abszolút nem meglepetés, ilyen oddsért meg szerintem meg is kell próbálni, én meg fogom. 3-ból 2x amúgy is verte Vesninát. Kozlova nagyon jó tud lenni kemény pályán, Vesnina meg bizonytalan azért. Persze ha a Dohai formáját hozza Vesnina, akkor ma is nyerhet, de itt alapból én esélyesbbnek tartom Kozlovát. Aztán meglátjuk.