ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


L. Siegemund - Kr. Pliskova H
Ezt sem kell túlmagyarázni. Siegemund is egész jó évet futott már kemény borításon, salakon pedig lubickol. Döntőzött az előző hétvégén nem véletlenül. Krystina Pliskovát kicsit sajnálom, mert kezdett magára találni, de nem biztos hogy jól jött neki, hogy most a salakszezon dívik. Mindenesetre ez Siegemundnak tűnik nagyon.
Mivel egy nagyon kedves ismerősömnek már ajánlottam a szelvényére, nem fogok úgymond segget csinálni a számból, valamint jómagam is teszem, bár az értékét eléggé keveslem.
K. Bertens - M. Erakovic H
Bertens idén eddig nagyon stabilan és jól játszik. Miami óta különösen jó formában van. Az pedig, hogy salakon is folytatja jó szériáját nem meglepő, hiszen évek óta itt éri el a legjobb eredményeit/statisztikáit. Erakovic is jó formában, és nem rossz salakon, mégis azt érzem, hogy Bertens minden tekintetben jobb most. Tegnap is akartam tenni putintseva ellen, akkor bevallom férfiasan nem mertem, szóval ma nem hagyom ki Bertenst, de jómagam is nagyon keveslem ezt az oddsot amúgy. Szóval mindenki döntse el megéri-e neki.
Ka. Pliskova - L. Safarova H
Lucie nagy küzdő, és végre nyer meccseket egyéniben is. Ennek örülök, és abban is biztos vagyok, hogy hamarosan komolyan kell vele számolni. Ez az idő azonban még nem jött el szerintem. Pliskovának fontos a verseny, tavaly nyert itt, és meg kell védeni a pontokat. Szerintem sikerülni is fog amúgy. Alig több mint egy hete is találkoztak, és egész szoros meccset játszottak. Azóta Safarova jobban bele is jött, mégis az az érzésem, ez most simább lesz, és ugyanúgy Pliskova felé billen a mérleg. Eddig nagyon jól és könnyeden játszik Karolina. Persze nagy küzdő Safarova, de akkor sem érzem, hogy most megállíthatja honfitársát. Ez sem életbiztosítás, de nekem ez is megy a szelvényre.
Később majd még jelentkezem, hiszen a Madridi selejtezőkből is lehet szemezgetni. :)
Ezen felül a rovat nem csak a szerkesztőkről szól. Vannak itt a teniszhez remekül értő rendszeres olvasók, mint pl. jam, vagy Clark23 a teljesség igénye nélkül, csak 1-2 példa. Nagyon szeretnénk, ha ti is rendszeresen leírnátok a gondolataitokat. Bárki aki kicsit is kedveli a teniszt, illetve ezt fogadásban is szereti használni. :)
16942 M. Erakovic - A. Krunic V 1.55
Ha követed az oldalt, remélem statisztikákat is vezetsz :)
Nem otthon vagyok, de bármilyen nagyképűség nélkül állíthatom, hogy nálad biztos jobb a statom ;)
Ennek ellenére én picit tartok a meccstől, de amúgy külön motiváció lehet a söprés általi erődemonstráció. Az már bebizonyosodott, hogy nem egy súlycsoport a két csapat, de nekem a Dallas a szimpatikusabb ma. Nem akarom elfogultságból ajánlani a Washingtont. :)
Bocsi a kései válaszért, egész délelőtt úton voltam azért nem tudtam reagálni. Sajnos későn tudom mondani, hogy Sakkari részemről a legjobb tipp mára. Már megy a meccs.
Én a leírt tippet meg ezt raktam egyben.
Clark a hölgyet nem tudom ki, szerintem modell, riverside találta a képet amúgy, így nem tudom. De majd utána nézünk ;)
Amúgy valóban majd egy aranyközépút kell, mert a régiek semmitmondóan kicsik, ez viszont valóban brutál nagy... bár babaaaa :D :D
Karolina Pliskova, Klepac/Srebotnik páros.
Én rendkívüli módon örülök, hogy látom a nevét a listán, még akkor is, ha nincs rá nagy sansz, hogy ma nyerne.
Csak szoktatok kérni egyéb gondolatokat is, ezért megosztottam még párat hozzászólásban, de nem olyan szinten átgondolt azért mint a FŐTIPP. Értelemszerűen persze a Nara sima győzelme az még valószínűbb, mint a két szettes.
Az az igazság, hogy ez abszolút nem meglepetés, ilyen oddsért meg szerintem meg is kell próbálni, én meg fogom. 3-ból 2x amúgy is verte Vesninát. Kozlova nagyon jó tud lenni kemény pályán, Vesnina meg bizonytalan azért. Persze ha a Dohai formáját hozza Vesnina, akkor ma is nyerhet, de itt alapból én esélyesbbnek tartom Kozlovát. Aztán meglátjuk.