ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2016-03-21 11:13:28
Amikre azért szintén jó esély mutatkozik, de láttunk már cifra dolgokat:

Laura Siegemund - 1.45

Egész jó formában van Siegemundnak, még ha Riske meg is fordított ellene egy meccset legutóbb. Tatishvili meg ellenkezőleg, elég rossz formában van jó ideje, Siegemundnál gyengébbek is verik manapság. Részemről a dolgok alapján sokkal esélyesebb Siegemund ma, még ha persze kis kockázat van is a dologban. De majdnem a legjobb kategóriába raktam így is.

Alexandra Sasnovich - 1.35

Ellenfele pocsék formában. Nem is nagyon tudok erre több szót írni. Sasnovichnak ezt meg kellene oldani. Csak azért nem rakom a top kategóriába, mert viszonylag ritkán "használom" Sasnot, aztán nyilván jobban felmerül a kétely. De szerintem jó lesz.

Shelby Rogers - 1.35

Rogers egész jó formában, és hazai pályán. Karatantcheva-t meg manapság csak az nem veri meg aki nem akarja. Ezt is csak azért fokoztam le eggyel mint tippet, mert Karatantchevát én azért nem tartom nagyon rossz teniszezőnek. Ennek ellenére ma Rogersnek be kell ezt húznia.
ToMMo 2016-03-21 11:12:00
Amely meccseket a legjobb esélyűnek gondolom:

Kurumi Nara - 1.40

Számomra a nap legjobb tippje, a rovatban 2:0-val fogom kiajánlani. Remek formában a kis japán, szívós is, agilis is. Neki ezt meg kell csinálni. Ellenfele leginkább salak játékos, ott sem top azért, de ott kell vele számolni. Kis challenger tornán amúgy játszott kettő kemény pályáson is idén, és nem kapott ki, de nem hogy nem Nara szintű ellenfelek, hanem nagyon gyengék voltak csak ott. Én itt ma mindenképpen Narát gondolom.

Yaroslava Shvedova - 1.25

Sokkal rutinosabb Shvedova és jobb is. Ellenfele szintén salakon érzi jobban magát inkább. Ráadásul Shvedova jó volt Indian Wellsben is, ahol a nagyot szerváló Krystina Pliskovát is legyűrte, illetve a visszatérő Safarovát. Csak a remek formájú Gibbs fogta meg végül. Szóval a forma is rendben van. Shvedova győzelmét várom tehát.
ToMMo 2016-03-20 21:08:12
Szép írás, ismét! :) 
Szép írás, ismét! :) 
Hasonlóan sikeres tippeket kívánok, mint az előző csütörtökön. ;)
ToMMo 2016-03-20 10:36:43
29155  H  Avangard Omszk vagy
29155  H  Avangard Omszk vagy döntetlen  1.35
ToMMo 2016-03-19 20:21:09
Szép lövés volt Mester! :)
ToMMo 2016-03-19 19:42:31
Egyiket sem érzem igazán :)
ToMMo 2016-03-19 10:38:11
05495 Ottawa - Montreal  H  2
05495 Ottawa - Montreal  H  2.05
27688 - 04 Nyertes különbség (RK Zagreb - R-N. Löwen Kronau) - Vendégcsapat 1-5 góllal nyer  2.35
ToMMo 2016-03-16 08:31:18
Csak az ASE!!! :)))
ToMMo 2016-03-16 08:24:51
A kis zabolátlan orosz lány pedig lemosta Bacsinszkyt a pályáról "fóbia" ide vagy oda. :D
De Halepen se bukott senki. :)
ToMMo 2016-03-16 08:22:36
Welcome back Hunter! Szép nyitány volt! ;)
ToMMo 2016-03-15 18:02:56
A Philly és a Detroit a két legkiszámíthatatlanabb csapat. Nem véletlen küzdenek a 8-ik helyért. Ennek ellenére talán a Flyers mellé állnék most. Már csak a hazai pálya miatt is.
A Tampa verheti a Toronto-t ismét, de az utolsó meccset bár én nem láttam, mégis azt mondták a Blue Jackets elleni jó eredménynél sem játszottak jól, ez aggasztó.
A Los Angelest én tegnap is verettem volna, nagy hiba is lett volna. Szóval mára elbizonytalanodtam, de akkor is a Dallast mondanám.
De alapjába véve elég rizikósak ezek a meccsek szerintem.
ToMMo 2016-03-15 17:57:00
De tegnap is jó volt. :D
ToMMo 2016-03-15 12:24:29
Gibbs és Kasatkina győzelme is benne van a maiban bőven, szép oddsért.
Babosék nyerhetnek, de az kemény meccsnek ígérkezik.
Gavrilova nagyon tetszetős még ha ő sincs nagy formában akkor is, annak jónak kell lenni. Természetesen a többi is lejöhet, de ott ellenérvek is vannak azért. Még az a páros is szimpi. :) Dellacqua meg Jurak is elég jók, az ellenfél meg eléggé névtelen. 
ToMMo 2016-03-15 10:35:48
Köszi srácok!
Azért mikor azt írtam nagy meccs lesz vélhetőleg, reménykedtem, hogy nem döntő szett tie-breakig megy azért a dolog. :D :D
Izzasztó volt, de végül csak nyert a kis baba. :)
ToMMo 2016-03-13 12:36:13
Bár a Colorado az utolsó harmadnak köszönhetően azért elment, de a "nagy külföldi szakíróknak" üzenném, hogy én láttam jól, hogy ez a semmi Toronto esélytelen volt tegnap... :P
ToMMo 2016-03-12 10:15:00
Paks - Vasas
Pontos Végeredmény: 0-0 - 8.50
Gólszám: Kevesebb, mint 1,5 - 2.90
Gólszám: Kevesebb, mint 2,5 - 1.65
 
Mielőtt megkapom a savat, ez tréfának indult anno. Egyik évben tök sok döntetlent játszott a Paks, és természetesen mikor ezt TV-ben sikerült megnézni általában egy erőteljes 0-0 volt. :D :D Aztán poénból ha észrevettem nagy ritkán az eredmenyek.com-ból, hogy Paks meccs lesz, mondtam mindig a 0-0-t, és amúgy nem egyszer bejött. :D :D
Ebben a szezonban a 23 fordulóból 3x sikerült (Újpest, MTK, Honvéd ellen) produkálni ezt az arany eredményt. Röhej, de ha ezt a 8,50-es szorzót veszem alapnak, akkor ha minden fordulóban megjátszottuk volna a 0-0-t mondjuk egy ezressel, akkor is ha nem is nagy, de minimális plusszban lehetnénk. :DDDD
A tavaszi fordulókban még nem hozott össze 0-0-t a Paks, úgy hogy nagyon várom már, és most még az előjelek is jók hozzá. :D 
ui.: Azért nem kell  nagyon komolyan venni, de én egy kis aprót lehet áldozok rá. :)
 
ToMMo 2016-03-12 10:02:34
Igen, néztem a meccset, az egész nagyon színvonalas volt. Természetesen a nagy "COMEBACK" is :)
ToMMo 2016-03-11 09:48:32
Gratula ehhez, ez lejött. :)
ToMMo 2016-03-10 22:34:15
Erraniék lazán lehozták a mai napot is a baba offenzíva gyanánt :)
ToMMo 2016-03-10 15:23:06
Garcia alapvetően jobb teniszező. Ezt idén már bizonyította. McHale számára ott az 50-60 reális is mint ranglista helyezés. A sérülés miatt próbálgathatnak rá sokan, de nem tudok többet annál mint amit akkor láttam, hogy azóta milyen állapotban van. Gibbs is verte McHale-t amúgy, bár az feladta, de már vert helyzetben volt. Garcia mindkettőnél jobb jelen pillanatban, ha egészséges, és nincs formán kívül. Szóval leginkább hagyós a dolog, legalábbis részemről. :)
ToMMo 2016-03-10 12:38:14
+1 Garciában még lehet gondolkozni esetleg, de én ma őt még kihagyom, Watson ellen fájdalmai is voltak, bár szerintem azon azért már túl van.
ToMMo 2016-03-10 12:37:03
Errani/Kalashnikova, Begu/Olaru, Xu/Zheng páros offenzíva 3.6-os eredőért ;) Sok sikert mindenkinek!
ToMMo 2016-03-10 12:33:02
Gasparyan, Kasatkina, Van Gerwen, Taylor duplázó megy egyszer a magam részéről. :)
ToMMo 2016-03-09 14:33:44
Szerencse nekünk kell, hogy be tudjunk hozni :D :D
De nem adjuk fel!!! :D :D
ToMMo 2016-03-09 09:58:37
00954 - Hendikep 1,5 - NY Islanders -1,5  V 2.40
(Tehát a Toronto - NY Islanders mérkőzésen a NY Islanders legalább 2 góllal nyer)
Szép előnye van Viktor88-nak (amihez ezúton is gratula), így muszáj támadni. Bár több opció is megfordult a fejemben, de valamiért ez volt az, aminél az érzés is ott volt, hogy ez jó lehet. Az érzéseket pedig nem szoktam figyelmen kívül hagyni. :) Akár egy üres kapus gól is segíthet, hiszen itt már azért kell egy kis szerencse is. :)
Sok sikert mindenkinek!