ToMMo

Tipplap szerző
Havi cikkek száma: 9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Hozzászólások

ToMMo 2016-02-27 10:24:39
Emellett van még egy erőteljes gondolatom, amit ha lesz időm meglepetésbomba cikk formába öntök...addig is ide leírom röviden:
Dominika Cibulkova - 2.20

Ez az odds semmi másnak nem szól, mint hogy Cibulkova most csak 66-ik a ranglistán, még Stephens 24-ik. Jól játszik az amerikai amúgy, meg már nyert is tornát, de Cibulkovának teljesen reális esélye van megnyerni ezt a meccset. Ez nem egy tuti tipp, meg ilyesmi, de 2.20-ért bőven megérheti megpróbálni. Már csak azért is mert egy volt top10-es teniszezőről beszélünk, aki mostanában nincs rossz formában, és ez egy döntő, itt már nem lesz kérdés, hogy minden tudásuk bele lesz adva ebbe a meccsbe ami ezen a napon lehetséges. Én egészen biztos, hogy rá fogok próbálni. Ha lesz időm tényleg egy cikk formájában kicsit jobban körül járva is jövök majd.
ToMMo 2016-02-27 10:21:20
Egy ajánlás tőlem, vagyis gondolat...amolyan melléktipp, de csak így komment szinten:
Suarez Navarro - 1.30

A döntő Ostapenko ellen. Ügyes a kis 18 éves lány, de a nem túl szép spanyol lány valami nagyon nagy formában van. Emlékezzetek szavaimra majd tavasszal, miszerint a Roland Garros egyik legnagyobb esélyese Suarez Navarro lesz, hisz neki abszolút a salak a legjobb borítása, és lám, mégis az egyik nagy kemény borítású tornán is döntőzik. Egész héten borzasztó stabilan játszott, tegnap meg néztem is ahogy begyalulja Radwanskát. Persze abban benne volt az is, hogy Aga nagyon keveset tudott pihenni az előtte levő nap miatt, de akkor is. Suarez Navarro meg a kezére esett mégsem hátráltatta ez a továbbiakban. Ismerve Suarez Navarro küzdeni tudását, az elmúlt időszak eredményeit, és látván, hogy hogyan játszott tegnap is nagyon nehéz elképzelnem, hogy a mentálisan még elég gyengécske Ostapenko ma leverje végül. Neki már az is szép hogy ide jutott.
ToMMo 2016-02-27 09:15:18
Igazán beüthették volna rendes játékidőben is a győztes gólt a kacsák...
ToMMo 2016-02-24 14:34:35
Máris visszavonom, a Montreal tele van sérültekkel, jó lehet a Washington is. Lehet mindkettőben gondolkozni akár. :)
ToMMo 2016-02-24 12:57:42
Ma óvatosabban bánok a mellékgondolatokkal, sok a meglepi Dohában. :)
Azért a főtipp simán jött. :)
Szóval amit még mellékesen tudok mondani az Agnieszka Radwanska kicsi szorzóért, de igen jó esélyekkel.
Valamint nekem a másik tipp amin agyaltam még itt Vesnináék előtt az bizony Larsson esti/éjjeli győzelme.
Mellesleg Babos ma kiesik sajnos.
Az utolsó gondolatomat pedig kabalából nem írom le, de ebből sejthető. :)))
ToMMo 2016-02-24 07:56:06
Hozta a Tampa amit kellett :)
ToMMo 2016-02-24 07:55:46
Kovinic sima liba ;)
ToMMo 2016-02-23 12:28:32
Jokerit nyer! Az elírás pedig javítva! :)
ToMMo 2016-02-12 18:08:27
Nem véletlen ajánlottam ;)
Kár, hogy Hlavackova/Hradecka elbaltázták, pedig simán nekik állt a zászló és jól is kezdtek :/
ToMMo 2016-02-12 10:22:00
Jamie Lewis - 1.36

Darts verseny a hétvégére. Jamie Lewis évről évre jobb. Tavaly is bejutott pár negyeddöntőbe akár olyan nagy versenyen is mint a World Grand Prix. Idén is jól rajtolt, a múlt hétvégi UK Open kvalifikációk egyikén elődöntőbe jutott. Utolsó három TV-s meccsén is 97, 95, 90-es átlagokat tudott hozni ami teljesen jó az ő szintjén, és főleg egy ilyen selejtező körben. Welge tavaly eléggé el volt tűnve, és ha volt is csak a vereségeket gyűjtögette, általában már az első körben. Az elmúlt években, ha kvalifikálni sikerült is magát, 76 és 79-es átlagokat tudott dobni, ami közelében sincs Jamie Lewis standardjének, így nem tud az ember másra számítani, mint Lewis győzelemre.

Ana Ivanovic - 1.20

Tegnapelőtt nyertem a szerb lánnyal, mert szembe mentem a tömeggel és tudtam, hogy jobb formában van mint gondolnák. Mai ellenfele elméletben még könnyebb is lehet mint az első körös, de azért nem írnám le. Ezért is nem ajánlom 2:0-ra még akkor sem, ha szerintem amúgy az lesz. Ana standardje magasabb jóval mint Kozlováé, aki Vesninát is alig tudta legyűrni. A mai feladat már túl nagy lesz az ukránnak.

Hlavackova/Hradecka - 1.33

Nagyon megörültem mikor megláttam erre a meccsre az oddsot. Persze mivel páros meccs ezért magasabb, de alapvetően sokkal jobb a Hlavackova/Hradecka páros. Akik az Ausztrál Openen döntőztek, és még Hingiséket is megszorongatták. Amúgy is a világ legjobb párosai közé tartoznak és nagyon összeszokottak. Mivel jól kezdtek jó úton haladnak a Szingapúri nagydöntő felé ismét, és itt is szépen gyűjtögethetik a pontokat. Az ellenfél sem rossz párosban, de nem egy kategória. Én bízom benne, hogy a rutinos cseh páros ezt behúzza.

Eredő: 2.18
ToMMo 2016-02-11 09:55:08
Szerintem nem fog Barney még1x közel 100%-kal kiszállózni. Meg amúgy mindig Gerwen és Taylor ellen szívja fel magát manapság, illetve amikor nagy a nyomás, mint amikor tavaly már muszáj volt nyerni, hogy legyen esély az elődöntőre. Szerintem ma Wright nyer. Meg Lewis is. 
Gerwen - Anderson nálam abszolút NO BET.
Taylor - Wade...hát az utolsó 6 találkozásuknál 3-3 az előtte levőket meg nem kell nézni, mindenki ellen durván pozitív hiszen egyeduralkodó volt az öreg. Én ezt is kihagynám, de kicsit Taylor papa felé hajlok én is. :) Vagy x!! :D
ToMMo 2016-02-11 09:28:45
Olyanok a párosítások, hogy szerintem ma megszületik az első X is az idei kiírásban.
Ha nagyon kéne néznem még opciókat, akkor lehet bepróbálnám Wrightot és/vagy Lewist győzelemre. Bár ezekre valóban a döntetlen nélküli opció lenne jó.
Valójában leginkább csak ez a Smith tetszetős nekem ma fogadási szempontból. Nézőként viszont remek este lehet ma is. :)
ToMMo 2016-02-09 17:02:44
Jöhet ma is! :D
ToMMo 2016-02-09 13:46:00
Remek mérkőzés lesz, amit érdemes megnézni. :)
Nekem viszont ránézve azonnal a Frölunda győzelme jutott eszembe. Bár nem követem idén úgy mint előtte az európai hokit, de én a svéd ligát egy hajszállal mindig erősebbnek tartottam. :) A motiváció adott mindkét oldalon ez biztos, viszont szerintem nagyobb tényező, hogy jól begyakorolt, és jobban működő emberelőnyös formációi vannak a Frölundának, mert az emberhátrányos védekezésük a döntőre szerintem feljavulhat, hiszen mindent kiadhatnak magukból, jobban odaérnek mint eddig. A kapusok mindkét oldalon parádésak. Viszont Lasch mondatával én nagyon egyetértek, miszerint ők a gyorsabb csapat, és ezt kell kihasználni. Én ezért a Frölundát gondoltam, mindent végignézve, aztán megláttam, hogy Ouluban van a nagydöntő, ami nem elhanyagolható tényező.
Soraimmal nem piszkálódni akarok, hiszen nagy tisztelője vagyok munkásságodnak, és fele annyira sem vagyok képben. :) Csak leírtam egy másik szemszögből a meccset, amit már én is nagyon várok. :)
Nekem a Döntetlen vagy Frölunda opció szimpatikusabb, bár nem fizet sokkal többet a maga 1.55-vel :D De így elolvasva a te írásod meg a saját gondolataimmal összevetve lehet meglövök egy X-et 3.65-ért :D :D
ToMMo 2016-02-08 19:39:06
ui.: Azzal egyetértek, hogy szorosabb is lehetett volna ha úgy alakulnak a dolgok, de ez mindenképp Denver siker kellett, hogy legyen. Ezt csak elszúrni lehetett volna, ezt előtte is így éreztem minden statisztika ellenére. (Amit írtál is, hogy jó megérzés volt, azért túlzás, mert a Colts - Saints döntönél is ezt éreztem, de akkor a szopott fax másik végére állt az öreg Peyton) :D :D
Na uff!
ui2.: Atyavilág milyen "szépet" tudnánk beszélni egy Eagles - Giants NFC döntőről, ha lehetséges? :D :D :D
ToMMo 2016-02-06 21:37:08
+ Connor McDavid :)
ToMMo 2016-02-06 17:25:05
Hát Kiki számára már csak elveszteni lehetett a meccset, és persze meg is tette piszkos csúnyán... Bencic pedig könnyedén hozta.
ToMMo 2016-02-05 14:11:33
Hajrá!
19001 J. Trump - M. Gould H 1.30
03953 Anaheim - Arizona H 1.80
ToMMo 2016-02-05 08:18:48
Na ezért érdemes a megérzésekre hallgatni. :)
Sima Rangers win pipa!
Ducks beverte az LA-t idegenben érzés pipa!
Sok X pipa... 5db is született az éjjel. :)
ToMMo 2016-02-04 23:28:24
Két szép szorzó megfogva, ráadásul egész simán. :)
Gerwent meg még amennyi éve nézem a dartsot nem láttam ilyen rosszul játszani, de sajnos ez nyilván mindig benne van.
Ennek ellenére single tippként megjátszva azért simán profitos este volt. :)
Legyen jövő héten is? 
ToMMo 2016-02-04 20:47:15
Tudtam én, hogy nem kell az Anderson meccsel foglalkozni ;)
ToMMo 2016-02-04 11:52:47
hdori911-et már én is hiányolom :)))
ToMMo 2016-02-03 08:18:40
Hát a Bostontól való félelmünk beigazolódott sajnos, pedig 3-1-re is vezettek, de a Pittsburgh legalább tette a dolgát.
ToMMo 2016-02-02 15:48:38
Akik mindig kárognak a női teniszre, hogy a babák kiszámíthatatlanok stb. stb. azoknak ajánlom figyelmébe az ilyen Sousa féle eredményeket! ;)
ToMMo 2016-01-29 20:47:00
Javítottam a kiírást még a kommentek elolvasása előtt, ezt tudom, hogy nem Djokernole kolléga nézte be, hanem mackó tette ki :) Nem is ragoznám tovább, már leírtátok, hogy Jamie az extra a párosban, és bár én nem fogadnék erre a meccsre, az érvelés helytálló. :)
És utóiratként, Andy sem kutyaütő valóban párosban sem.
Amikhez kénytelen vagyok hozzászólni. Vesnináék abszolút nem voltak meglepőek szerintem Soares-szel. 3 lányt ki kell emelni a mezőnyből, Hingist elsősorban, majd nagyjából egyben de inkább előrébb Vesnina, és Mattek-Sands. Mind a hálónál alkotnak nagyot, a mezőnyben mindenkinél jobbak ebben. Szervában cserében nem acélosak. Mirza/Dodig nagyon jónak tűnt a rutin és minden szempontból, de mivel Soares borzasztóan nagy formában játszik, és Vesnina meg jobb a hálónál Mirzánál, így gyakorlatilag nem is meglepetés hogy nyertek. 
A nagy meglepetés, amilyet nem láttam mostanában a Vandeweghe/Tecau páros, de ott is csak az, hogy megverték a Mattek-Sands/Bryan párost. Ami bennük különleges, hogy Vandeweghe jó adogató, tehát bennük meg ez a kulcs, mintha megfordították volna picit az egész dolgot. Mindig az nyer vegyesben aki tudja tartani a csaj oldalon az adogatást. Na most Vandeweghe is nagy püfölő, de eddig kijött a lépés ezért odaértek, mert nem a hálóba, hanem a pályára sikerült ütni. Tecau mellette pedig ahogy Djokernole is írta a világ egyik legjobb férfi páros játékosa, tehát nincs mese. Ettől függetlenül így is meglepő a dolog, de nem minden a ranglista.
Viszont most felvállalom, és max holnap kapom az oltást, de ne legyen kétsége senkinek afelől, hogy a Vesnina/Soares páros lesz a bajnok itt. A Hsieh/Peya sem volt rossz vegyes ellenük, de a Srebotnik/Murray, Mirza/Dodig abszolút kemény ellenfelek. Persze lehet hogy holnap is sülni fog a keze Vandeweghenek és nehéz lesz, de Vesninában és Soaresben is van annyi plusz finesz ami miatt nem tudok nem rájuk fogadni...és fogok is! :)