ToMMo
Tipplap szerző
Havi cikkek száma:
9 db
Aktuális havi ROI9.41 %

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Nagyjából hasonló kockázatot látok bennük. Talán Bertens kiegyensúlyozottsága miatt inkább mellé állnék, mert idén folyamatosan rendben van eddig. Legalábbis ehhez a szinthez. Mondjuk az Ausztrál Openen pont Siegemundtól kapott ki ő meg :P :)
K. Bertens - 1.45
Kiki eddig jó formában játszik idén, és múlt héten az utóbbi évek legjobb formáját mutató (mármint saját magához képest), és amúgy is bomba formájú Parmentiert is megszorongatta. Duan tud meglepetést okozni, ezért az odds. Azért egy-egy elcsípett győzelmen kívül nem sokat tud felmutatni, és nem is Bertens szintje ellen érte el ezeket.
K. Koukalova - 1.65
Cepede párosban jót játszott múlt héten Kovinic oldalán, de ezen kívül semmi okot nem látok arra, hogy miért van ennyire felverve az odds. Koukalova jobbat tud nála, és a formája is jobbnak tűnik. Persze hektikus kicsit a cseh, ez lehet az oka az oddsnak, de alapvetően eléggé favorit ő itt ezen a meccsen.
L. Siegemund - 1.40
Az ég egyadta világon nem tudom honnan szakadt ide ez a Wolfe. Már bocsánat. Az IPTL előtt soha nem hallottam róla. Persze ez lehet az én hiányosságom, de azóta rendre feltűnik ez a lány. Mindenesetre Siegemund alapvetően jobb nála. Két legutóbbi veresége egy kiváló formájú Kasatkina ellen, és egy remekül játszó Buyukakcay ellen volt. Egyik ellen sem vallott szégyent. Ezt viszont be kell húznia nem is rossz oddsért.
N. Gibbs - 1.45
Nem számíthat könnyű mérkőzésre ma Gibbs, de már idén sokszor meghálálta a bizalmat, és most is ebben bízom. Keveslem az oddsot ahhoz képest, hogy a ranglistán közel vannak egymáshoz, és a formák is jók mindkét oldalon, ezért nem főtipp. Ahogy a múlt héten játszott Nicole, úgy nehéz elképzelni, hogy ne nyerjen ma is. Kontaveit ellen azért esett ki olyan könnyen, mert kőkemény meccse volt előtte levő nap, meg neki hosszú hete a selejtezők miatt, plusz a páros is állt még akkor. Most a győzelmére számítok ismét.
A. Konjuh - 1.22
Nem azért mert ő annyira jó lenne, hanem az ellenfél van olyan mélyen. Ezt azért illene leütni.
E. Vesnina - 1.30
Ha tudta tartani a formáját Vesnina akkor itt ma nyernie kell. Reméljük így van, mert azért láttuk már érthetetlen módon kikapni.
A. Sevastova - 1.30
A döntőző Bouchardtól csak döntő szett tie-breakben kapott ki. Azért ez jó formára utal, de keveslem picit az oddsot.
Bondarenko - 1.22
Volt egy jó meccse az ellenfelének Sakkari ellen, ezen felül csúnyákat kap. Bondarenkot tudjuk, hogy jó, és a formája is jónak tűnik. Csak ne produkáljon érthetetlen vereséget, mint Pironkova ellen.
AK Barsz Kazany (mérkőzés győztese) - 1.90
Nem hiszem, hogy meglepetés lenne amúgy, de én a Kazanyt (tavalyi Gagarin kupa döntős) erősebbnek tartom a Szalavat Ufánál, akkor is, ha éppen mögöttük végeztek az alapszakaszban. Azért az előző meccses 8-0 már sejtet valamit, még akkor is, ha azt a meccset már az első harmad után elengedte a Szalavat. Keményebb meccs lesz, de végül a jobb csapat jut tovább szerintem, és szép odds is van rá. Ez már a döntő meccs, nem lesz "hók-mók meg kec-mec" :) :D
00941 Medina G./Parra Santonja - Chuang C-J/Doi M H 1.40
Hamarosan kezdődik a VB, ahol ismét érdekeltek leszünk, oda nem tudom tervezel-e menni, de ha nem akkor majd itthonról együtt szurkolunk a mieinkért, és persze ontjuk a tippeket is majd a meccsekre. :) Tavaly az nagyon jól sikerült, szóval idén sem maradhat el. :D
Korán kelők kedvéért:
Annika Beck 1.70-ért reggel elég tetszetős. Nem a tuti kategória, nem olyan amit a rovatban főtippként ki szoktam ajánlani, de én játszani fogom. A pocsék formájú Diyast bőven verheti, jobb játékos, és ilyen szorzóért én sem hagyom ki, még ha nem is óriási összeggel játszva. :) 8:30-kor van elvileg a meccs amúgy.
Március 1-jén lesz a meccs. Csak most kivételesen előre dolgoztam, és tegnap még 02.29-re volt kiírva. :)
Szerintem leteniszezte a pályáról Wawrinka akkor is!! :D :D
STAN THE MAN!!! ;)