2017.09. 30.

Kézimunka Meskov Breszt-Veszprém

Kézimunka  Meskov Breszt-Veszprém

Ma hat mérkőzést rendeznek a Bajnokok Ligájában, kiemelkedik közülük a Psg flensburgi vendégjátéka, a törökök Oroszországban próbálkozhatnak, a Veszprémre pedig Fehéroroszországban vár kemény ütközet.

 

Breszt Meskov-Veszprém

  • Első ránézésre azt gondolná az ember, hogy gyengült a fehérorosz gárda, hiszen meghatározó játékosok hagyták el az egyesületet. Pavel Atman a Bundesliga idei meglepetéscsapatában a Hannoverben folytatja, Jamali visszatért Veszprémbe (de minek, sajnos a BL-ben eddig nem kapta meg a bizalmat), Kristopans pedig a BL címvédő Vardar szerelését öltötte magára. Sikerült azonban a távozók minőségi pótlása, Peter Djordjic Flensburgból, Igropulo a szétszéledő Koldingból, míg Vid Poteko Celjéből érkezett. Az idei sorozatot meglepetésre a Kielce legyőzésével kezdték, múlt héten Párizsban jártak és nagyon jól tartották magukat, addig míg a franciák védekezést nem váltottak, az 5+1-es formációra már nem volt válaszuk. Jól látszik, hogy az új Veszprém még nincs kész, ez nem is csoda, hiszen az új szisztéma begyakorlásához időre van szükség. Azt gondolom, hogy ez az év még „vegyes” lesz, fogjuk látni Vranjes elképzeléseit, de vissza-vissza fognak köszönni még a Sabate-féle sablonok is. Így volt ez Celjében is, akkor vitték dűlőre a dolgot, mikor elővették a régi tutikat, amit már csukott szemmel is tudnak. Sajnos Vranjes nem bízik a magyarokban, nem volt nevezve eddig Jamali, Ligetvári és ami igen fájó, Győri sem, akit pedig kimondottan az aprótermetű tréner kedvéért igazoltak a bakonyiak. Az előjelek kemény csatát vetítenek előre, nehéz dolga lesz a Veszprémnek, nálam egy szűk győzelemre jók.

Tippem: 28456 04  2.20 (Veszprém nyer 1-5 góllal)  26:29

Good Luck!

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb
Robert0603 2017-09-30 21:48:24
Törölt hozzászólás
ulti72 2017-09-30 17:13:01
Dehogy kap ki a Veszprém....ez vicces volt...
Robb82 2017-09-30 16:36:11
Szerintem ma kikap a Veszprém! A Celje elleni győzelem keservesen született, annak köszönhetik, hogy a szlovének a végére elfáradtak. A múlt héten pedig otthon egyetlen góllal tudtak csak nyerni a nyáron gyengülő Flensburg ellen. Eddig nem győztek meg, a fehéroroszok otthon simán verték a Kielcét is, itt ma őket kell játszani. Nálam ez a meccs HD de lehet hogy megtámogatom őket hendivel, úgy mégbiztosabb.
KDAVID 2017-09-30 10:38:43
Szia Kispályás :) Megjátszottam a héten a Berlin tippet :) Szépet fordítottak jött is a 2.2 :) Megnézzük a veszprémet is így ma :D Mit mondasz a St.Raphael - Nantes -ra ? Elég szép kis szorzót kaptak a vendégek :)
kispályás 2017-09-30 00:00:30
Szerintem a Psg is szűken fog nyerni, ott is érdemes megpróbálni az 1-5 vendégsikert, spanyol bajnokságban jó lehet az Anaitasuna, elég tisztességes a szorzója és az Eger elveri a Fradit véleményem szerint.

további tippjeink a Foci világából

A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com
A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com
Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Rendezte a sorait az Almere, ennek köszönhetően akár még a rájátszásra is oda érhet a társulat. Ma kvázi kötelező feladat vár a házigazdára.
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!
Stabilan vezeti a holland másodosztályt a Hága - ma az Emmen érkezik hozzá. Mutatjuk a kombi-tippet!